reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Ja się z tym absolutnie nie zgadzam 🤦‍♀️mam wrażenie, że tak mówią lekarze jak nie mogą znaleźć przyczyny niepłodności to wtedy zwalają na głowę 🤷
Nawet sama jestem takim przykładem jak do 2019 nie miałam wiekszych problemów to nie zaszłam w ciążę 🤷 ale jak stała się tragedia w 2019 i do tej pory nie mogę się pozbierać to już 2 razy zaszałam w ciążę 🤷
No i jak tu człowiek ma być mądry.🙄 Mi lekarz powiedział że w przypadku inseminacji to jest szczęście. Szanse na zapłodnienie to 15 % przy dobrym nasieniu i zdrowiej kobiecie. To jest naprawdę loteria czy sie uda czy nie. I trzeba chyba tak tego podchodzić. Robimy wszystko co w naszej mocy żeby się udało, a to czy wyjdzie to już naprawdę szczęśliwe zrządzenie losu. Moja siostra starała się naturalnie z mężem o dziecko pół roku, oboje zdrowi, wszystko ok i też myślała że od razu zaskoczy. Okazało się inaczej. Udało się za 6 cyklem.
 
Tsh to wynik przez hormony jeśli się leczysz to trzeba skontaktować się z lekarzem. Zwiększy dawkę hormonów jeśli nie leczysz zaburzeń pracy tarczycy musisz umówić się do lakarza. Progesteron piękny❤️
tak leczę niedoczynność tarczyc, pewnie będę musiała zwiększyć lek. Prg nie mam pojęcia jak powinien wyglądać. A kiedy teraz iść na betę znów i ile powinna mieć?
 
@dobrawola uważam ze to bzdura i mówią tak osoby które nie doświadczyły tego co my, albo zaszly w ciążę bo nagle odpuściły...dla mnie to zbieg okoliczności. Pytanie czy osoba której zależy na dziecku, potrafi nie być na to zafiksowana jak stale lata po lekarzach, bierze leki, czeka na okres, a raczej jego brak. Owszem uważam, że wizyta u psychologa jest dobrym pomysłem.
 
tak leczę niedoczynność tarczyc, pewnie będę musiała zwiększyć lek. Prg nie mam pojęcia jak powinien wyglądać. A kiedy teraz iść na betę znów i ile powinna mieć?
Po 48 godzinach czyli np jeśli byłaś dziś ok9 to idziesz w czwartek w podobnych godzin i powinna być podwojona🥰a ja już zaciskam kciuki by się udało tzn by przyrost był najlepszy z mozliwych✊✊
 
Później powtórzę w poniedziałek o ile będzie co powtarzac[emoji1751] mogłabym pójść w sobotę i poniedziałek ale wyniki z soboty dopiero bym miała w poniedziałek nie dam rady tyle wytrzymać.
W niedzielę miałam jednorazowe plamienie i dziś w 7dpt też zauważyłam plamienie więc już chyba po wszystkim okres idzie[emoji17]
Na moje jak cos widać na teście to wszystko jest na dobrej drodze. Sa dziewczyny co i 6 dpt robia betę. Zrobisz w piatek i masz gdzie powtórzyć w niedzielę? Najlepiej aby to było to samo laboratorium
 
reklama
Do góry