reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Ja się obawiam że może mnie blokować tylko brak pieniędzy 😢 bo mentalnie jestem nastawiona pozytywnie mimo wszystko, dlatego tak bardzo chcę żeby się udała ta 3 AID.
Jeśli mogę coś zasugerować, bo np Clo jeśli bierze się Clo to nie rośnie endometrium, mi lekarz oprócz wladnue tego leku dorzucił estrofem na przyrost endometrium, może coś w tym kierunku.
 
reklama
Już 20, czas bardzo szybko leci i powoli oswajam się z tą myślą że będzie naprawdę dobrze. Myślę że każda z nas tutaj której się udało do dnia porodu się martwi bardziej niż inne mamy bo u nas problem jest głębiej. Póki co wszystko jest ok i córcia zdrowo rośnie choc czasem dokucza ale po tym wszystkim wszystko jest do przeżycia :)
Myślę że u Ciebie też w końcu się uda z aid. Jeszcze będziesz szczęśliwa mama jak każda tutaj!
Kurcze ale się cieszę 🙂😘 my jakoś tak samo zaczynalysmy z tego co mi się wydaje ale mi lekarz uciekł na urlop dlatego miała opóźniona AID 😉 bardzo się cieszę że u Ciebie i maleństwa wszystko dobrze. Zobaczysz że to szybko zleci i już niedługo będziesz rodziła 🤗
 
Jeśli mogę coś zasugerować, bo np Clo jeśli bierze się Clo to nie rośnie endometrium, mi lekarz oprócz wladnue tego leku dorzucił estrofem na przyrost endometrium, może coś w tym kierunku.
U mnie endometrium jest ok. Mam sprawdzane między 1 a 3 dc, później ok 12 dc a trzecie przed AID i grubość jest w porządku.
 
Wow odważne jesteście[emoji4] ja dziś mam 6dpt i czekam z beta do piątku, test boje się zrobić.
Ale wczoraj mnie bardziej bolało podbrzusze i miałam skurcze i jednorazowe wieczorne plamienie i niestety mam źle przeczucia że się nie udało[emoji17]
U mnie dzisiaj cień cienia cienia :) zobaczę jutro czy ciemnieje :)Zobacz załącznik 1195839
Ja mam podobnie, jestem 7dpt i od dwóch dni wychodzi druga kreska także dzisiaj czekam na wyniki bety. Trzymam kciuki zeby krecha ciemniała!
 
reklama
Cześć Dziewczyny, byłam tu ostatnio 2 miesiące temu, przeszłam 3 iui i zrobiłam sobie 2 miesiące przerwy żeby przygotować się przed in vitro. Staramy się z mężem już 2 lata, ja mam 33 lata mąż 34.
Jutro mam umówiona wizytę w invicie ale dzieje się coś lekko dziwnego, okres mi się spóźnia już 2-3 dni a na wizytę przed in vitro pierwsza trzeba isc w 1-5 dniu cyklu... A że wizyta jutro a ja jeszcze nie dostałam okresu to pojechałam i od niechcenia zrobiłam test ciążowy i są dwie kreski, jedna blada ale jest... Nie wiem czy mam się cieszyć... Jutro pójdę na wizytę, czy lekarz może powiedzieć coś czy jestem w ciąży przez usg czy niczego nie będzie widać. W ogóle w to że jestem w ciąży wierzę w 1 %. Jeżeli by tak było to napisze wam tu...
IMG_20201102_170947.jpg
 
Do góry