reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Ja ostatnio dostałam okres według kalendarza co do dnia, czyli 17 dni po inseminacji. Zresztą ostatnie pół roku mam super regularne cykle, aż się sama dziwię bo nigdy tak nie miałam. Teraz powinnam dostać 3 listopada, zobaczymy. Testuję w piątek, ale póki co objawów żadnych nie ma mam że się udało więc powoli nastawiam się do 3 podejścia
Ja też na ten monent nie mam żadnych typowych objawów, bo podobno jeszcze za wcześnie 🤷 a brzuch w tamtym tygodniu bolał mnie jak na @ więc trzymam ✊
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wzajemnie.🙂 W sumie mogłabym dziś bo mówili że mam zrobić betę między 10 a 14 dniem po inseminacji ale wolę później niż szybciej 😉
Dokładnie ja zawsze robiłam duuużo testów o wiele wcześniej i wogle nie potrzebnie. W sumie 1 raz czekam na ten konkretny dzień i dopiero robię. Ale stres jest.
 
Dokładnie ja zawsze robiłam duuużo testów o wiele wcześniej i wogle nie potrzebnie. W sumie 1 raz czekam na ten konkretny dzień i dopiero robię. Ale stres jest.
Mega stres, na samą myśl o piątku mi słabo 🙄 za pierwszym razem jak sprawdzałam wynik to prawie mi serce wypadło, oby tym razem było lepiej 😉
 
reklama
Do góry