reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Ja za każdym razem (3 razy) dostawałam okres w 15 dniu po IUI
Ja ostatnio dostałam okres według kalendarza co do dnia, czyli 17 dni po inseminacji. Zresztą ostatnie pół roku mam super regularne cykle, aż się sama dziwię bo nigdy tak nie miałam. Teraz powinnam dostać 3 listopada, zobaczymy. Testuję w piątek, ale póki co objawów żadnych nie ma mam że się udało więc powoli nastawiam się do 3 podejścia
 
Hej dziewczyny, ja dzisiaj byłam zrobić badania genetyczne które lekarz mi zlecił zrobić, dokładniej kariotyp i lamliwy chromosom X, zastanawialiśmy się czy jest to nam potrzebne, ale w momencie tego co teraz się dzieje w Polsce stwierdziliśmy że to nam bardzo duzo rozjasni. Na wyniki ok 3 tygodni czekania, później z początkiem cyklu zaczynamy procedurę!! :) najwyższy czas, mam tylko nadzieje, że genetyka wyjdzie dobrze :)
Trzymam za Was kciuki dziewczyny!
 
reklama
Do góry