reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Pięknie! Gratulacje! Ja mialam transfer wczoraj także łącze się w ulubionym czekaniu! Odczekasz 10 dni tak jak doradzają czy będziesz sprawdzać wcześniej? Ja na bank nie wytrzymam 10 dni, już trochę siebie znam i pewnie będę testować wcześniej mimo zaleceń. Trzymam kciuki za sukces!
Wszystko się uda, napewno 😍 trzymam kciuki 🙂
 
reklama
Mega stres, na samą myśl o piątku mi słabo 🙄 za pierwszym razem jak sprawdzałam wynik to prawie mi serce wypadło, oby tym razem było lepiej 😉
Też miałam testować w zeszły piątek czyli w dzień @ ale nie dałam rady strach był silniejszy więc dobrze Cię rozumiem 🥺 jak piątek miną bez @ byłam w szoku 😳 i pojawiła się nadzieję. Ale w sobotę dalej bałam się zrobić test więc dopiero w niedzielę jak nie było @ zrobiłam test. Taka byłam odważna 🙈
Dziś zrobiłam betę na polecenie lekarza aby sprawdzić przyrost i znowu miałam taki stres jak odbieram wynik 🤦‍♀️ale najważniejszych jest przyrost i znowu stres w czwartek jak urośnie 🤦‍♀️Dziś jest 19 dni po IUI i wynik 1699,2
 
Piękna beta[emoji3590]
Też miałam testować w zeszły piątek czyli w dzień @ ale nie dałam rady strach był silniejszy więc dobrze Cię rozumiem [emoji3064] jak piątek miną bez @ byłam w szoku [emoji15] i pojawiła się nadzieję. Ale w sobotę dalej bałam się zrobić test więc dopiero w niedzielę jak nie było @ zrobiłam test. Taka byłam odważna [emoji85]
Dziś zrobiłam betę na polecenie lekarza aby sprawdzić przyrost i znowu miałam taki stres jak odbieram wynik [emoji2356]ale najważniejszych jest przyrost i znowu stres w czwartek jak urośnie [emoji2356]Dziś jest 19 dni po IUI i wynik 1699,2
 
Dzisiaj mialam usg przed punkcja. Dobrze reaguje na leki. Z 10 pecherzykow rosnie. Od jutra 3 wkucia i w czwartek kolejne usg. Chcialabym byc po punkcji, ale to czekanie na wiadomosc nt zarodkow bedzie chyba stresujace? A jak zaden sie nie wytworzy.. Te czarne mysli...
Kolorku jestes juz po. Bedzie dobrze!
 
Też miałam testować w zeszły piątek czyli w dzień @ ale nie dałam rady strach był silniejszy więc dobrze Cię rozumiem 🥺 jak piątek miną bez @ byłam w szoku 😳 i pojawiła się nadzieję. Ale w sobotę dalej bałam się zrobić test więc dopiero w niedzielę jak nie było @ zrobiłam test. Taka byłam odważna 🙈
Dziś zrobiłam betę na polecenie lekarza aby sprawdzić przyrost i znowu miałam taki stres jak odbieram wynik 🤦‍♀️ale najważniejszych jest przyrost i znowu stres w czwartek jak urośnie 🤦‍♀️Dziś jest 19 dni po IUI i wynik 1699,2
Piękny wynik 😉 gratuluję 👍🤗 mi lekarz nie kazał w ogóle robić sikanca, tylko betę między 10 a 14 dniem po inseminacji.
 
Dzisiaj mialam usg przed punkcja. Dobrze reaguje na leki. Z 10 pecherzykow rosnie. Od jutra 3 wkucia i w czwartek kolejne usg. Chcialabym byc po punkcji, ale to czekanie na wiadomosc nt zarodkow bedzie chyba stresujace? A jak zaden sie nie wytworzy.. Te czarne mysli...
Kolorku jestes juz po. Bedzie dobrze!
Będzie wszystko dobrze, nic się nie martw 😉👍
 
Też miałam testować w zeszły piątek czyli w dzień @ ale nie dałam rady strach był silniejszy więc dobrze Cię rozumiem 🥺 jak piątek miną bez @ byłam w szoku 😳 i pojawiła się nadzieję. Ale w sobotę dalej bałam się zrobić test więc dopiero w niedzielę jak nie było @ zrobiłam test. Taka byłam odważna 🙈
Dziś zrobiłam betę na polecenie lekarza aby sprawdzić przyrost i znowu miałam taki stres jak odbieram wynik 🤦‍♀️ale najważniejszych jest przyrost i znowu stres w czwartek jak urośnie 🤦‍♀️Dziś jest 19 dni po IUI i wynik 1699,2
Zresztą ja mam długie cykle i do 3 listopada napewno bym nie wytrzymała żeby testować 🙃
 
reklama
Do góry