reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Testuje 28.10. Poprzednie cykle mnóstwo objawów ciązowych a teraz nic kompletnie mimo brania duphastonu..
Może to dobrze. @Asia34 o ile się nie mylę pisała że nie miałam absolutnie żadnych objawów ciąży a udało się więc lepiej nie stresować się nic nie czujesz 🙂 trzymam mocno kciuki żeby ta końcówka października była dla nas wszystkich szczęśliwa 🤗
 
reklama
Poszukam w dokumentach które dostałam z kliniki bo tam chyba wypisali przypadki w które kwalifikuja do inseminacji. Jak znajdę to wrzucę ci scereen
 

Załączniki

  • Screenshot_20201018-104854.png
    Screenshot_20201018-104854.png
    151,1 KB · Wyświetleń: 41
Skorzystam na pewno :) a jeszcze zapytam odnosnie ceny, jest ona podana za sam zabieg prawda. Te wszystkie badania które muszę wykonać robię prywatnie na własna rękę tak? 🤔
Niestety tak. Ja wydałam za pierwszym razem za całą procedurę 5500 zł. W tą cenę wchodzą badania krwi hormonalne, infekcyjne, biocenoza, drożność jajowodów, koszt samych wizyt, USG piersi, cytologia, wymaz na covid plus leki i zabieg. Z tym że ja miałam nasienie dawcy więc sam zabieg miałam droższy bo musiałam za nasienie zapłacić jeszcze. Ale nie sugeruj się do końca moją cena bo u Ciebie to może być zupełnie inaczej. Może jakieś inne badania będziesz jeszcze miała albo może części nie będziesz musiała mieć. Ale prawda taka że musisz liczyć się z kosztami.... Druga próba już wyszła taniej bo badania miałam aktualne 😉
 
Hej dziewczyny! Mam pytanko do Was, tylko błagam się zjedzcie mnie 🙏 jakie są wskazania do inseminacji? Są jakieś konkretne przesłanki do tego? Np. ileś tam czasu trzeba się starać, albo jakieś poważne schorzenia itd. trzymam kciuki za wszystkie staraczki o ⏸ 🤞🤞🤞
Wiem że na stronie invicta jest opis jakie czynniki wpływają na wskazania do inseminacji. U nas była wrogość śluzu Ale wiem że też jakość nasienia itp. Może być wskazaniem. Widziałam fajny filmik na Youtube Pana doktora z kliniki Bocian dotyczący inseminacji polecam fajnie rozjaśnia niektóre wątki 🤗😊 A I uważam że nie ma głupich pytań. Więc się nie martw. Kto nie pyta ten nie myśli, A obaw jest mnóstwo i pytań. 😘 powodzonka 💪
 
Niestety tak. Ja wydałam za pierwszym razem za całą procedurę 5500 zł. W tą cenę wchodzą badania krwi hormonalne, infekcyjne, biocenoza, drożność jajowodów, koszt samych wizyt, USG piersi, cytologia, wymaz na covid plus leki i zabieg. Z tym że ja miałam nasienie dawcy więc sam zabieg miałam droższy bo musiałam za nasienie zapłacić jeszcze. Ale nie sugeruj się do końca moją cena bo u Ciebie to może być zupełnie inaczej. Może jakieś inne badania będziesz jeszcze miała albo może części nie będziesz musiała mieć. Ale prawda taka że musisz liczyć się z kosztami.... Druga próba już wyszła taniej bo badania miałam aktualne 😉
Rozumiem, u mnie dawca jest mój przyszły mąż ;) część badań mam porobionych, ale i tak widzę że trzeba się liczyć z paroma tysiącami :) dziękuję Ci bardZo za odpowiedź i życzę ⏸️ 🤞🤞🤞
 
reklama
Do góry