reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Dziewczyny, mam wyniki amniopunkcji.
Kariotyp prawidłowy! :D
Teraz cd walki. Mam konsultacje w Warszawie. U super specjalisty. Od operacji fetoskopowych, czyli "przez dziurkę od klucza".
Trzymajcie kciuki, nie puszczajcie :)
Ja za Was wszystkie trzymam mocno i kibicuje i przeżywam z Wami wszystkie bety, sikance, wyniki...
@Dzoannna walcz, nie poddawaj się. Kto, jak nie Ty 8-)
 
We wtorek po swietach powtorze bo jutro nie ma sensu a potem dwa dni swiat a po szpitalach latac mi sie nie chce...
Hmm powiem Ci szczerze że ja bym nie wytrzymała i powtórzyła jutro . Nadzieja jest , jutro pokaże czy jest sens ja podtrzymać czy wypłakać się i walczyć dalej . Progesteron też jakiś wysoki , nie znam się na tym dokładnie , ale na chłopski rozum dla ewentaulnie ciąży to dobrze. To dopiero 6dpt, jeśli zaskoczyło to beta ledwo zaczęła się wytwarzać. A powiedz mi miałaś ovitrelle ?
 
reklama
Hmm powiem Ci szczerze że ja bym nie wytrzymała i powtórzyła jutro . Nadzieja jest , jutro pokaże czy jest sens ja podtrzymać czy wypłakać się i walczyć dalej . Progesteron też jakiś wysoki , nie znam się na tym dokładnie , ale na chłopski rozum dla ewentaulnie ciąży to dobrze. To dopiero 6dpt, jeśli zaskoczyło to beta ledwo zaczęła się wytwarzać. A powiedz mi miałaś ovitrelle ?

Za kazdym razem mam ovitrelle ale podany byl 12 dni temu
 
Do góry