reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Właśnie myślę nad tym żeby zapytać co można zrobić czemu nic nie wychodzi , tylko że jest taki problem że nasz lekarz nie lubi jak mu się coś proponuje ' podpowiada jednym słowem obraza się . Myślimy też nad zmian kliniki tylko że tu już doszły by kilometry
A może zmiana lekarza w klinice?
 
reklama
Wczoraj w 8dc byłam u lekarz na ocenie cyklu... niby wszystko we mnie jest ok.. pecherzyk jedne 13 a 2 pozostałe 12, endometrium też ładne... Ale dziecka nadal brak na pytanie co może być przyczyną takiej sytuacji odp. Że w chwili ob3cnej ok 30% par których stara się o ciążę i jej nie ma to przyczyną jest nieznana... I odrazu powiedział mi że in vitro bo iui niepolecaa bo ma mała sku
teczności a tym bardziej ze tutaj plemniki przenikają.... niieukrywam że się załamalam i nawet pisząc to to mi zły lecą
W piątek mam przyjechać i w poniedziałek i środę mam sobie dac fostimol
 
Wczoraj w 8dc byłam u lekarz na ocenie cyklu... niby wszystko we mnie jest ok.. pecherzyk jedne 13 a 2 pozostałe 12, endometrium też ładne... Ale dziecka nadal brak na pytanie co może być przyczyną takiej sytuacji odp. Że w chwili ob3cnej ok 30% par których stara się o ciążę i jej nie ma to przyczyną jest nieznana... I odrazu powiedział mi że in vitro bo iui niepolecaa bo ma mała sku
teczności a tym bardziej ze tutaj plemniki przenikają.... niieukrywam że się załamalam i nawet pisząc to to mi zły lecą
W piątek mam przyjechać i w poniedziałek i środę mam sobie dac fostimol
Kochana główka do góry... taka odpowiedź świadczy o tym, że Pan dr nie za bardzo chce poznać przyczynę, jeśli możecie zmieńcie lekarza, albo sama badaj wszystko i konsultuj....
 
Nadrabiam zaległości na forum więc odpowiadam z opóźnieniem.Pierwszą na stymulowanym miałam w 14dc,drugą stymulowaną miałam w 20dc .W tym miesiącu nie podchodziłam do iui a miałam owu w 21 dc.
Mam długie cykle ostatnio kilka 36-37dniowych.
Dziękuję za odpowiedź [emoji4]
 
Wczoraj w 8dc byłam u lekarz na ocenie cyklu... niby wszystko we mnie jest ok.. pecherzyk jedne 13 a 2 pozostałe 12, endometrium też ładne... Ale dziecka nadal brak na pytanie co może być przyczyną takiej sytuacji odp. Że w chwili ob3cnej ok 30% par których stara się o ciążę i jej nie ma to przyczyną jest nieznana... I odrazu powiedział mi że in vitro bo iui niepolecaa bo ma mała sku
teczności a tym bardziej ze tutaj plemniki przenikają.... niieukrywam że się załamalam i nawet pisząc to to mi zły lecą
W piątek mam przyjechać i w poniedziałek i środę mam sobie dac fostimol

Kurcze przykro mi:(
Ale to probojecie jeszcze iui czy juz nie?
 
reklama
A może zmiana lekarza w klinice?
W naszej klinice ten jest dyrektorem i jedynym lekarzem
Dostałam nowe leki fostimon 75 zastrzyki 3 dc 5dc 7 dc i 9 dc . Clostilnegyt 1/2tabletki 5-9dc i encorton cały cykl moja wizyta trwała chyba z 6 minut zanim zdążyłam pomyśleć dostałam kartę choroby i do rejestracji .
Widziałam po nim że był zaskoczony że się nie udało . Miała któraś taki zestaw ?
Dzisiejsza wizyta + leki = 500zl
 
Do góry