reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Dziewczyny, tak sobie rozmyślam cały dzień.. a może za szybko ten test zrobiłam? 14 dni po IUI.. może powinnam jeszcze zaczekać kilka dni.. cykle mam nieregularne..ostatnie to nawet 43-45 dni.. cały czas mam podwyższoną temperaturę..
:(:(:(:(:(:(
 
reklama
Dziewczyny, tak sobie rozmyślam cały dzień.. a może za szybko ten test zrobiłam? 14 dni po IUI.. może powinnam jeszcze zaczekać kilka dni.. cykle mam nieregularne..ostatnie to nawet 43-45 dni.. cały czas mam podwyższoną temperaturę..
:(:(:(:(:(:(
Zrób bete bedziesz pewna a sikanca to w cały świat wychodzą
 
Dziewczyny, tak sobie rozmyślam cały dzień.. a może za szybko ten test zrobiłam? 14 dni po IUI.. może powinnam jeszcze zaczekać kilka dni.. cykle mam nieregularne..ostatnie to nawet 43-45 dni.. cały czas mam podwyższoną temperaturę..
:(:(:(:(:(:(

Nie patrz na swoje cykle tylko dzień w którym miałaś owu przed iui. Plus dodaj do tego 14 dni.
 
Odebrałam dzisiaj wyniki testów genetycznych PAPPA. Wszystkie wyniki dobre :):):) Ufff... Nerwy wielkie.

Kurczę, dziewczyny czytam Was ciągle. Trzymam kciuki strasznie mocno. Gracie na emocjach! Te wszystkie testy, oczekiwania, bety. Przeżywam to wszystko z Wami. A teraz przeżywam wszystko że zdwojoną siłą. A zagryźć nerwów czekoladą mi nie wolno. Pamiętajcie ;)
No i pamiętajcie o jeszcze jednym: myślcie pozytywnie! :)
 
Dziewczyny, tak sobie rozmyślam cały dzień.. a może za szybko ten test zrobiłam? 14 dni po IUI.. może powinnam jeszcze zaczekać kilka dni.. cykle mam nieregularne..ostatnie to nawet 43-45 dni.. cały czas mam podwyższoną temperaturę..
:(:(:(:(:(:(

Testa sobie lepiej podaruj nie potrzebne nerwy. Idź jutro na betę a potem po 48 godz powtórz bete.
 
Odebrałam dzisiaj wyniki testów genetycznych PAPPA. Wszystkie wyniki dobre :):):) Ufff... Nerwy wielkie.

Kurczę, dziewczyny czytam Was ciągle. Trzymam kciuki strasznie mocno. Gracie na emocjach! Te wszystkie testy, oczekiwania, bety. Przeżywam to wszystko z Wami. A teraz przeżywam wszystko że zdwojoną siłą. A zagryźć nerwów czekoladą mi nie wolno. Pamiętajcie ;)
No i pamiętajcie o jeszcze jednym: myślcie pozytywnie! :)

To super ze wszystko dobrze :)
 
Dziewczyny, tak sobie rozmyślam cały dzień.. a może za szybko ten test zrobiłam? 14 dni po IUI.. może powinnam jeszcze zaczekać kilka dni.. cykle mam nieregularne..ostatnie to nawet 43-45 dni.. cały czas mam podwyższoną temperaturę..
:(:(:(:(:(:(
14 dni po owulacji powinien być wiarygodny test sikany - jeśli miałaś iui na pękniętym pęcherzyki to po 14 dniach już wyjdzie co ma wyjść, jeśli nie był pęknięty to myślę że jeden dzień warto poczekać...
 
Odebrałam dzisiaj wyniki testów genetycznych PAPPA. Wszystkie wyniki dobre :):):) Ufff... Nerwy wielkie.

Kurczę, dziewczyny czytam Was ciągle. Trzymam kciuki strasznie mocno. Gracie na emocjach! Te wszystkie testy, oczekiwania, bety. Przeżywam to wszystko z Wami. A teraz przeżywam wszystko że zdwojoną siłą. A zagryźć nerwów czekoladą mi nie wolno. Pamiętajcie ;)
No i pamiętajcie o jeszcze jednym: myślcie pozytywnie! :)
Super, bardzo się cieszę :)
 
14 dni po owulacji powinien być wiarygodny test sikany - jeśli miałaś iui na pękniętym pęcherzyki to po 14 dniach już wyjdzie co ma wyjść, jeśli nie był pęknięty to myślę że jeden dzień warto poczekać...
Szczerze mówiąc nie mam pojęcia czy pęcherzyk pękł czy nie.. dzień przed iui miałam usg i były dwa piękne duże pęcherzyki a estradiol miałam na poziomie prawie 200. Po badaniu dostałam zastrzyk na pęknięcie i kolejnego dnia insemi.. nikt przed podaniem nasienia mnie nie badał..
 
reklama
Dziewczyny, pięknie dziękuję za wszelkie słowa wsparcia i rady :)
Stwierdziliśmy wczoraj z mężem, że nie będę robić bety.. jeśli do końca lutego nie dostanę okresu to wtedy zrobimy jeszcze raz test i betę.. jeśli zaszłam w ciąże to będziemy się cieszyć, jeśli nie, będziemy starać się dalej... dziś 30 dc
 
Do góry