reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Dzień po tym jak przeszłam IUI dostałam wypowiedzenie z pracy. Nie umiałam i chyba nadal nie umiem sobie poradzić z tym, że za moment zostanę bez pracy.. marzę o tym, żeby być mamą, ale jednocześnie boję się, że jeśli się udało to nikt mnie nie zatrudni... mimo to dalej chcę być mamą! I Przy tym wszystkim, przy tej utracie pracy, boję się, że jeśli jednak się nie udało i będziemy próbować dalej, to się załamie totalnie..
Nie nastawiam się, że jestem w ciąży..tak zwyczajnie bardzo chcę..

@evellin 00 będzie dobrze! Musisz się trzymać :):):)
Jeśli jesteś w ciąży nie mogą cię chyba zwolnić.
 
Cześć Dziewczyny, odzywałam się tu kiedyś gdy przymierzałam się do inseminacji. Niestety na razie nie mogę wykonać drożności jajowodów bo męczę się z 3 bakterią a do tego badania musi być czysty posiew [emoji19] no ale mam nadzieję, że w kolejnym cyklu już się uda i na wiosnę wystartujemy z inseminacją. I tu chciałam Was zapytać: w którym dniu cyklu miałyście IUI przy jak długich cyklach?

A w międzyczasie gratuluję młodym mamom i tym co zobaczyły upragnione 2 kreski oraz trzymam kciuki za testujące niebawem [emoji4]
 
Cześć Dziewczyny, odzywałam się tu kiedyś gdy przymierzałam się do inseminacji. Niestety na razie nie mogę wykonać drożności jajowodów bo męczę się z 3 bakterią a do tego badania musi być czysty posiew [emoji19] no ale mam nadzieję, że w kolejnym cyklu już się uda i na wiosnę wystartujemy z inseminacją. I tu chciałam Was zapytać: w którym dniu cyklu miałyście IUI przy jak długich cyklach?

A w międzyczasie gratuluję młodym mamom i tym co zobaczyły upragnione 2 kreski oraz trzymam kciuki za testujące niebawem [emoji4]
Dziękujemy... U mnie ok 13-16 dc przy stymulacji owulacji cykle mi się skróciły do 27-30 dni
 
Cześć Dziewczyny, odzywałam się tu kiedyś gdy przymierzałam się do inseminacji. Niestety na razie nie mogę wykonać drożności jajowodów bo męczę się z 3 bakterią a do tego badania musi być czysty posiew [emoji19] no ale mam nadzieję, że w kolejnym cyklu już się uda i na wiosnę wystartujemy z inseminacją. I tu chciałam Was zapytać: w którym dniu cyklu miałyście IUI przy jak długich cyklach?

A w międzyczasie gratuluję młodym mamom i tym co zobaczyły upragnione 2 kreski oraz trzymam kciuki za testujące niebawem [emoji4]
28 cykl iui w 11dc
 
Cześć Dziewczyny, odzywałam się tu kiedyś gdy przymierzałam się do inseminacji. Niestety na razie nie mogę wykonać drożności jajowodów bo męczę się z 3 bakterią a do tego badania musi być czysty posiew [emoji19] no ale mam nadzieję, że w kolejnym cyklu już się uda i na wiosnę wystartujemy z inseminacją. I tu chciałam Was zapytać: w którym dniu cyklu miałyście IUI przy jak długich cyklach?

A w międzyczasie gratuluję młodym mamom i tym co zobaczyły upragnione 2 kreski oraz trzymam kciuki za testujące niebawem [emoji4]
U mnie cykl 30dniowy pierwszy iui 18dc drugie 12dc dzisiaj czekam na wynik i oczywiście nie ma A miały być po 15
 
07.02: @Misia_91 - testowanie [emoji1320][emoji1320]
13.02: @evellin 00 - testowanie [emoji1320][emoji1320]
15.02: @LolaLolina - wizyta ciążowa
16.02: @Magierowa - testowanie [emoji1320][emoji1320]
28.02: @Artemida90 - omowienie wynikow krwi i dobranie protokolu
01.03: @nuna85 - starania naturalne do marca [emoji1320][emoji1320]
30.06: @agawid - starania naturalne listopad 2018 - czerwiec 2019 [emoji1320][emoji1320]
26.07: @LolaLolina - termin porodu [emoji1348][emoji1348]
10.08: @Koraliki - termin porodu! [emoji1348]

Czy kogoś dopisać do kalendarza?

@Misia_91 i jak sa juz wyniki??
Gdzie robilas test?
Moze po 20 dopiero beda?
[emoji1307][emoji1307][emoji1307]
 
07.02: @Misia_91 - testowanie [emoji1320][emoji1320]
13.02: @evellin 00 - testowanie [emoji1320][emoji1320]
15.02: @LolaLolina - wizyta ciążowa
16.02: @Magierowa - testowanie [emoji1320][emoji1320]
28.02: @Artemida90 - omowienie wynikow krwi i dobranie protokolu
01.03: @nuna85 - starania naturalne do marca [emoji1320][emoji1320]
30.06: @agawid - starania naturalne listopad 2018 - czerwiec 2019 [emoji1320][emoji1320]
26.07: @LolaLolina - termin porodu [emoji1348][emoji1348]
10.08: @Koraliki - termin porodu! [emoji1348]

Czy kogoś dopisać do kalendarza?

@Misia_91 i jak sa juz wyniki??
Gdzie robilas test?
Moze po 20 dopiero beda?
[emoji1307][emoji1307][emoji1307]
No właśnie nie ma jeszcze . Robiłam w diagnostyce . Robiłam w poniedziałek też w diagnostyce i były już po 15 . Dzisiaj podjęliśmy rozmowę o in vitro chociaż nie mamy do niego jakiegoś wskazania to tak myślę że ta inseminacja ma mamy procent powodzenia że sama nie wiem czy faktycznie tracić na nia jeszcze czas . Na pierwszą iui czekałam bardzo niecierpliwie na druga też A teraz czyje że nic z tego też , juz to przeplakalam i jakoś nie czekam na okres żeby zacząć nowy cykl . Czuje jak się rozpada wewnętrznie ale cóż muszę się trzymać dla M żeby nie widział tego .
 
reklama
Do góry