reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Ale mi też , bo dostałam dużo na 62 , a jak ma się urodzić mniamniusia to mam malutko tych ciuszków w sumie. Tzn tak mi się wydaje. Zobaczymy jak się urodzi , to wtedy się wszystko zweryfikuje i przede wszystkim co najchętniej będę jej ubierać bo zdania są podzielone . Dużo mam nie znosi kaftanikow a znowu spotkałam się ostatnio z kilkoma opiniami że są super. Teraz takie czasy że pozamawiamy online a małże tylko podjada i odbiorą także luzik [emoji16]
no ja tych kaftaników też nie widzę jakoś, w ogóle mi się wydaje że w domu ciepło i body i półśpioszki wystarczą... przecież i tak będzie w rożku albo pod kocykiem, ja nie lubię się przegrzewać więc i Niuni bym nie przegrzewała...
a i jeszcze z tą rozmiarówką to tez - jak przykładam niby ten sam rozmiar z różnych firm to każde inne, więc mam do tego dystans jednak...
 
reklama
Cześć dziewczyny.
Chciałam się Was poradzić. Wy bardziej doświadczone, to może mi pomożecie.
W skrocie to za mną lekko ponad dwa lata starań. Problem tkwi w wynikach męża. Ma bardzo mało plemników, z marnym ruchem, i morfologię 1% prawidlowych. Jest po operacji, ale jakoś nie liczę na znaczną poprawę. Mamy szanse na iui przy takich wynikach?
Czytam rozne fora i tam dziewczyny pisza ze raczej nie[emoji19]
I juz sama nie wiem.
 
Raczej nie warto.
U nas kiedyś było 1%i robiliśmy in vitro ale się nie udało. Teraz o nawet 1% nawet i pod koniec miesiąca robimy IUI tyle że z dawcą
Cześć dziewczyny.
Chciałam się Was poradzić. Wy bardziej doświadczone, to może mi pomożecie.
W skrocie to za mną lekko ponad dwa lata starań. Problem tkwi w wynikach męża. Ma bardzo mało plemników, z marnym ruchem, i morfologię 1% prawidlowych. Jest po operacji, ale jakoś nie liczę na znaczną poprawę. Mamy szanse na iui przy takich wynikach?
Czytam rozne fora i tam dziewczyny pisza ze raczej nie[emoji19]
I juz sama nie wiem.
 
Ja też straciłam cykl przez święta.
Na koniec stycznia IUI z dawcą.
Wygląda na to że mamy cykl podobnie
Ja tez dziś pierwszy dzień cyklu...zgralysmy sie ;) w piątek mam wizytę u lekarza i zaczynam w tym cyklu drugie podejście do IUI...zrobiliśmy sobie przerwę na jeden cykl ( oczywiście marzyłam ze może uda się naturalnie bo pojechaliśmy na urlopik do słoneczka dwu tygodniowy, zaraz po świętach bo i tak klinika miała wolne w święta...ale i tak głupia @ przyszła...wiec w piątek przylatujemy i znowu do boju
 
Cześć dziewczyny.
Chciałam się Was poradzić. Wy bardziej doświadczone, to może mi pomożecie.
W skrocie to za mną lekko ponad dwa lata starań. Problem tkwi w wynikach męża. Ma bardzo mało plemników, z marnym ruchem, i morfologię 1% prawidlowych. Jest po operacji, ale jakoś nie liczę na znaczną poprawę. Mamy szanse na iui przy takich wynikach?
Czytam rozne fora i tam dziewczyny pisza ze raczej nie[emoji19]
I juz sama nie wiem.
A operacja związana z jądrami?
Ty wyniki takie się utrzymują czy były badane teraz? Może jakiś androlog dobry, odpowiednia kuracja i za 3 miesiące można już coś pomyśleć o IUI Bo na tą chwilę też mi się wydaje że może być marny skutek chociaż nie takie historie słyszałam więc naturalne starania jak najbardziej na luzie mogą być
 
reklama
Do góry