reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Juz po wizycie i w poniedziałek 19.11.2018 mam badanie ktg.
Z maluszkiem wszystko dobrze. 3100 wazy póki co nie ma żadnych objawów zbliżającego się porodu bo szyjka na miejscu jedynie maluszek ma coraz niżej główkę. Ufff jak dobrze ze wszystko dobrze ☺
Super kochana :) a przypomnij który to tydzień?
 
reklama
Super kochana :) a przypomnij który to tydzień?

☺ 37 tydzień i 4 dni ☺ powiedział ze dobrze jakby jeszcze tydzień poczekał a potem już może wychodzić ☺ nóżki ma dluuugie i śmiał się ze to po tatusiu. No po mnie napewno nie bo ja ledwo 160 cm mam ale wcześniej mówił ze głowke ma po mnie:) byle zdrowy byl
 
☺ 37 tydzień i 4 dni ☺ powiedział ze dobrze jakby jeszcze tydzień poczekał a potem już może wychodzić ☺ nóżki ma dluuugie i śmiał się ze to po tatusiu. No po mnie napewno nie bo ja ledwo 160 cm mam ale wcześniej mówił ze głowke ma po mnie:) byle zdrowy byl
Cudownie :) zdrowy jak rybcia jeszcze ma na spokojnie troszeczkę czasu... Za niedługo mamusia będzie go tuliła:)
 
reklama
Do góry