reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
30.10: @reqiem - kontrola wagi maluszka
@agatgagat - wizyta kontrolna
@LolaLolina - monitoring cyklu
31.10: @reqiem - USG III trymestru
01.11: @Molky - testowanie [emoji1320][emoji1320][emoji1320]
02.11: @anolianna - wizyta kontrolna maluszka
03.11: @redferrari - wizyta u gin
04.11: @Marzennn - testowanie[emoji1320][emoji1320][emoji1320]
07.11: @Marzena87 - Termin Porodu![emoji64]
08.11: @Dzoannna - testowanie [emoji1320][emoji1320][emoji1320]
13.11: @reqiem - wizyta
16.12: @anolianna - Termin Porodu![emoji64]
15.01: @agatgagat - Termin Porodu![emoji64]
21.01: @reqiem - Termin Porodu![emoji64]
04.02: @redferrari - Termin Porodu![emoji64]

Kogo dopisać do kalendarza?

Miłego dnia[emoji295]️[emoji295]️[emoji295]️

Dziewczyny - powodzenia na wizytach dzisiaj!!![emoji1320][emoji1320][emoji1320]
 
Hej dziewczynki... wyobrazcie sobie ze przez moje nakrecenie wczoraj bylam pewna ze jest sroda I z ciekawosci poszlam na bete po czym do mnie dotarlo ze wczoraj byl dopiero 10 dzien od zastrzyku (licze z dniem podania zastrzyku gdyz robilam go o 8rano) beta wyszla mi.5,52 :-( teraz to dopiero zyje w niepewnosci ale kolezanka mi mowila ze to raczej pozostalosci po zastrzyku gdyz bole okresowe coraz bardziej.sie nasilaja do tego pryszcze, piersi mnie nie bola
 
Hej dziewczynki... wyobrazcie sobie ze przez moje nakrecenie wczoraj bylam pewna ze jest sroda I z ciekawosci poszlam na bete po czym do mnie dotarlo ze wczoraj byl dopiero 10 dzien od zastrzyku (licze z dniem podania zastrzyku gdyz robilam go o 8rano) beta wyszla mi.5,52 :-( teraz to dopiero zyje w niepewnosci ale kolezanka mi mowila ze to raczej pozostalosci po zastrzyku gdyz bole okresowe coraz bardziej.sie nasilaja do tego pryszcze, piersi mnie nie bola

Że spokojem zaczekaj jeszcze 4 dni. Wiem ze ciężko czekać ale poczekaj mi pryszcze cały czas wyskakujących dopiero po jakimś czasie przestaly trzymam kciuki.
 
Hej dziewczynki... wyobrazcie sobie ze przez moje nakrecenie wczoraj bylam pewna ze jest sroda I z ciekawosci poszlam na bete po czym do mnie dotarlo ze wczoraj byl dopiero 10 dzien od zastrzyku (licze z dniem podania zastrzyku gdyz robilam go o 8rano) beta wyszla mi.5,52 :-( teraz to dopiero zyje w niepewnosci ale kolezanka mi mowila ze to raczej pozostalosci po zastrzyku gdyz bole okresowe coraz bardziej.sie nasilaja do tego pryszcze, piersi mnie nie bola
Jeśli to nie zastrzyk to idealna beta na ten dzień - ja bym byłą hardcorem i sprawdziła po 2 dniach czy rośnie - chociaż to nie da 100% odpowiedzi, ale to ja, ja lubię wszystko 100 razy sprawdzać taki problem psychiatryczny :)
 
Hej dziewczynki... wyobrazcie sobie ze przez moje nakrecenie wczoraj bylam pewna ze jest sroda I z ciekawosci poszlam na bete po czym do mnie dotarlo ze wczoraj byl dopiero 10 dzien od zastrzyku (licze z dniem podania zastrzyku gdyz robilam go o 8rano) beta wyszla mi.5,52 :-( teraz to dopiero zyje w niepewnosci ale kolezanka mi mowila ze to raczej pozostalosci po zastrzyku gdyz bole okresowe coraz bardziej.sie nasilaja do tego pryszcze, piersi mnie nie bola
Kochana to już idź za ciosem i leć jutro i zobaczysz że rośnie czy spada. Trzymam kciuki [emoji8][emoji8][emoji8]
A bólami okresowymi to Ty się nie sugeruj bo chyba większość zaciazonych je ma. Ja byłam pewna że idzie okres życia [emoji16] łatwiej wywróżyć z kart niż z boli okresowych [emoji16]
 
Dziekuje kochane ze pomimo tego ze jestem pewna o nadchodzacej miesiaczce ..Wy swoja pozytywna energia dajecie mi jednak ta iskierke nadziei :-* choc juz mam typowe objawy jak co miesiac przed okresem (nawet bulgotanie w podbrzuszu )co zwiastuje u mnie nadchodzaca miesiaczke .Ale dzieki wam jest mi na chwile obecna lzej :-)
 
Dziekuje kochane ze pomimo tego ze jestem pewna o nadchodzacej miesiaczce ..Wy swoja pozytywna energia dajecie mi jednak ta iskierke nadziei :-* choc juz mam typowe objawy jak co miesiac przed okresem (nawet bulgotanie w podbrzuszu )co zwiastuje u mnie nadchodzaca miesiaczke .Ale dzieki wam jest mi na chwile obecna lzej :-)
Będzie co ma być ! Ale nadzieja jest zawsze i trzymamy mocno kciuki! Jutro powtarzasz betke?
 
reklama
Do góry