reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Ja się właśnie zawsze zastanawiałam jak to jest ze 1456 postów temu ktoś sie odzywa i cytuje komentarz w którym został wspomniany... i co niby przeczytał te wszystkie posty? Teraz już wiem ze małpę trzeba dać, ale ja powiadomień nie dostaje żadnych [emoji12] chyba ze to trzeba wlaczyc jakoś a ja nie umiem ‍♀️
a masz apke czy przez stronę korzystasz... Ja przez stronę i mi automatycznie przychodzą... u góry strony obok nicku mam taką czerwona cyferkę jak ja kliknę to mi się wyswietlaja powiadomienia @SOSENKA90
 
No ja tez potwierdzam - mialam torbiel czynnosciowa ktora wydzielala hormony i dlatego nie bylo owulacji oraz nie bylo okresu po odstawieniu duphastonu. Dostalam na torbiel antykoncepcje na 40 dni i torbiel zniknela.
Idz do gina niech zbada Cie
Dziękuje. W pon pójdę na usg. Czy to może peka samoczynnie ? W ubiegłym cyklu miałam brązowe plamienie a 2 dni po nich mega ból z wymiotami w roli głównej. Potem krwawienie. Coś okropnego.
 
No ja tez potwierdzam - mialam torbiel czynnosciowa ktora wydzielala hormony i dlatego nie bylo owulacji oraz nie bylo okresu po odstawieniu duphastonu. Dostalam na torbiel antykoncepcje na 40 dni i torbiel zniknela.
Idz do gina niech zbada Cie
Dziękuje. W pon pójdę na usg. Czy to może peka samoczynnie ? W ubiegłym cyklu miałam brązowe plamienie a 2 dni po nich mega ból z wymiotami w roli głównej. Potem krwawienie. Coś okropnego.
 
reklama
U mnie wchlonelo sie samo.
A czy lekarz wykluczal u Ciebie endometrioze?
Miałam badania w tym kierunku. Oznaczał mi m.in marker który wychodzi podwyższony jak jest endometrioza. U mnie była norma. Histeroskopii nie miałam. Może zrobi mi lekarz z Warszawy do którego się wybieram pod koniec października. W pon pójdę na usg do tego dr na miejscu żeby trochę się uspokoić.
 
Do góry