reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Dziękuje. W pon pójdę na usg. Czy to może peka samoczynnie ? W ubiegłym cyklu miałam brązowe plamienie a 2 dni po nich mega ból z wymiotami w roli głównej. Potem krwawienie. Coś okropnego.
Jak był duży mogłaś tak zareagować, lepiej, żeby nie pęknął a się wchłonął mój 6 cm wg lakarza chociaż czynnościowy zagrażał ponoć mojemu życiu :(
 
Miałam badania w tym kierunku. Oznaczał mi m.in marker który wychodzi podwyższony jak jest endometrioza. U mnie była norma. Histeroskopii nie miałam. Może zrobi mi lekarz z Warszawy do którego się wybieram pod koniec października. W pon pójdę na usg do tego dr na miejscu żeby trochę się uspokoić.
Idziesz do dr K? :D
 
reklama
A jakie miałaś badania na endometrioze?pytam z ciekawości bo może pokrywa się coś z moimi.

Mialam droznosc jajowodow HSG do IUI.
Badanie „reczne” lekarza ktore powoduje bol przy dotyku - to wg niego jedna z przeslanek. Wiezadla krzyzowe bolesne czy jakos tak.
U mnie Ca125 rowniez w normie wiec objawy nie sa jednoznaczne wg mojego lekarza.
Nie mam tez plamien ani strasznego bolu (mialam w ciagu ostatnich 5 lat 2-3 takie cykle kiedy mialam podczas okresu bol silny plus od niego wymioty i niemal omdlenia). Zwykle nie boli mnie ponad norme.
Ale moga to byc poczatki.
Zaczelam brac takie tabletki Fertilovit endo f. Tam jest duzo witami ale lek drogi. Mam wrazenie ze mi pomogl ale kto to wie. Do tego jak dziewczyny radzily troche inaczej jem (uwazam na cukry). Na razie nie mam wiecej badan - probujemy IUI.
A u Ciebie cos sie dzieje wiecej wskazujacego na endometrioze?
 
Do góry