reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Wyszlysmy do domu wczoraj. Bilirubina spadła i nie trzeba było już naświetlać. Dodatkowo po powrocie do domu troszkę rozkręciła mi się laktacja i ściągam mleko małej. Tak co 3-4 godz jest to 100 więc na karmienie ma. Dostałam zagęszczacz do swojego mleka Bebilon nutriton i zmieniłam butelki i smoczki i teraz Miska je ładnie i tyle ile powinna. Mieścimy się w normie 80-100 zależy od pory dnia. Mamy się karmić na żądanie ale mała przybiera ok 40-60 g dziennie. Niestety u Miski zdiagnozowano ubytek przegrody międzyprzedsionkowej i mamy mieć konsultacje u kardiologa na początku grudnia. Podobno ma się to zamknąć, bo to wada płodowa ale muszę kontrolować. Stąd mała ma sine nóżki i czasami dziwnie oddycha. Kupiliśmy dzisiaj monitor oddechu dla naszego i jej spokoju.
Zdrówka dla Was kochana cieszę się że już lepiej...
 
reklama
Wyszlysmy do domu wczoraj. Bilirubina spadła i nie trzeba było już naświetlać. Dodatkowo po powrocie do domu troszkę rozkręciła mi się laktacja i ściągam mleko małej. Tak co 3-4 godz jest to 100 więc na karmienie ma. Dostałam zagęszczacz do swojego mleka Bebilon nutriton i zmieniłam butelki i smoczki i teraz Miska je ładnie i tyle ile powinna. Mieścimy się w normie 80-100 zależy od pory dnia. Mamy się karmić na żądanie ale mała przybiera ok 40-60 g dziennie. Niestety u Miski zdiagnozowano ubytek przegrody międzyprzedsionkowej i mamy mieć konsultacje u kardiologa na początku grudnia. Podobno ma się to zamknąć, bo to wada płodowa ale muszę kontrolować. Stąd mała ma sine nóżki i czasami dziwnie oddycha. Kupiliśmy dzisiaj monitor oddechu dla naszego i jej spokoju.

On dobrze ze lepiej. A i z przegroda będzie dobrze bo musi być dobrze. Trzymam mocno kciuki ☺ o zdrówka zycze☺
 
reklama
Do góry