reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Hej Dziewczyny :-) ja też powinnam testować ale nie robie testu bo nie chce się znów rozczarować. Tak jak piszecie objawy mam okresowe ;-) jedynie zaskakuje mnie ładna cera. W tym cyklu mam tak ładna ze aż dziwi :-D po kilku latach z trądzikiem na twarzy nagła poprawa to cud :-D

Oby taka cera pozostala az na 9 miesiecy!!![emoji1320][emoji1320][emoji1320][emoji1320][emoji1320]
 
reklama
Moje iui stoi pod znakiem zapytania.

Jajco rośnie powoli i dopiero przewidują iui na poniedziałek, problem w tym ze idę do pracy i nie wiem czy mnie puszcza 3h przed końcem zwłaszcza ze mamy braki w pracownikach... a roboty nie do przerobienia. Nic idę dziś do szefa i zapytam najwyżej zostanie naturalnie się starac.... niby dziś 14 a dla mnie jak 13

Mój pęcherzyk na granicy 17mm endo niecałe 9mm

Spokojnie mozesz starac sie naturalnie w weekend przeciez. Nawet jesli w poniedzialek bylaby potwierdzona owulacja to przeciez od niedzieli plemniki beda zyly[emoji3]
Seks dla przyjemnosci i relaks w weekend! Jeden lekarz powiedzial mi ze czytal NAUKOWY artykul ze seks dla przyjemnosci i czesto daje najlepsze efekty. Moze sama sytuacja u nas wiecej psuje niz mozemy sie spodziewac...?
Mysle ze moze tak byc[emoji3]
Zreszta mamy przypadki ciaz niespodziewanych[emoji3][emoji3][emoji3]
 
I zostawili nas na solarium. Bilirubina 16 więc zostawili w szpitalu. No mam chociaż nadzieję, że tylko parę dni i ta moja niunia szybko wróci do siebie. Dokarmianie nam wlaczyli bo mała za mało waży [emoji45] a ja mam za mało pokarmu niestety.

I jak tam sytuacja? Juz lepiej?? Najwazniejsze zeby dzidzia zdrowo rosla❣️❣️❣️
 
Spokojnie mozesz starac sie naturalnie w weekend przeciez. Nawet jesli w poniedzialek bylaby potwierdzona owulacja to przeciez od niedzieli plemniki beda zyly[emoji3]
Seks dla przyjemnosci i relaks w weekend! Jeden lekarz powiedzial mi ze czytal NAUKOWY artykul ze seks dla przyjemnosci i czesto daje najlepsze efekty. Moze sama sytuacja u nas wiecej psuje niz mozemy sie spodziewac...?
Mysle ze moze tak byc[emoji3]
Zreszta mamy przypadki ciaz niespodziewanych[emoji3][emoji3][emoji3]

2 lata starań naturalnych nie przynosil u mnie ciąży....jedyna ciaza po jednej iui. Prawdopodobieństwo zajścia niskie. Już mogę ten cykl spisać na straty. Dziś 27dc
 
2 lata starań naturalnych nie przynosil u mnie ciąży....jedyna ciaza po jednej iui. Prawdopodobieństwo zajścia niskie. Już mogę ten cykl spisać na straty. Dziś 27dc

A badalas czy np nie masz wrogiego sluzu? Skoro po IUI udalo sie zajsc?
Ja tez mam bardzo nieregularne okresy i stad problem z ustaleniem terminu owulacji i w ogole ciazy brak.
Iui podobno pomaga wyeliminowac kilka punktow np ze sluzem (jego brak, wrogi sluz), wolniejsza ruchliwoscia plemnikow. A nasienie partnera ok u Was?
Nie poddawaj sie!!!
Jestes w drodze do celu[emoji3]
Wazne ze w drodze - a moze cel osiagniecie juz niedlugo?[emoji3]
 
Spokojnie mozesz starac sie naturalnie w weekend przeciez. Nawet jesli w poniedzialek bylaby potwierdzona owulacja to przeciez od niedzieli plemniki beda zyly[emoji3]
Seks dla przyjemnosci i relaks w weekend! Jeden lekarz powiedzial mi ze czytal NAUKOWY artykul ze seks dla przyjemnosci i czesto daje najlepsze efekty. Moze sama sytuacja u nas wiecej psuje niz mozemy sie spodziewac...?
Mysle ze moze tak byc[emoji3]
Zreszta mamy przypadki ciaz niespodziewanych[emoji3][emoji3][emoji3]
Ja myślę że to nie trzeba naukowych artykułów żeby to wywnioskować [emoji16][emoji16][emoji16]
 
A badalas czy np nie masz wrogiego sluzu? Skoro po IUI udalo sie zajsc?
Ja tez mam bardzo nieregularne okresy i stad problem z ustaleniem terminu owulacji i w ogole ciazy brak.
Iui podobno pomaga wyeliminowac kilka punktow np ze sluzem (jego brak, wrogi sluz), wolniejsza ruchliwoscia plemnikow. A nasienie partnera ok u Was?
Nie poddawaj sie!!!
Jestes w drodze do celu[emoji3]
Wazne ze w drodze - a moze cel osiagniecie juz niedlugo?[emoji3]

Mąż zdrów jak ryba. Nasienie takie ze powinno od razu wyjść ale ja jestem problemem. Tu wrogiego śluzu nie badają. Po prostu jak po długim czasie naturalnie się nie udaje to od razu jest wskazanie do iui. Jeśli iui nie przynosi ciąży dalej w kolejce już jest in vitro. Działają schematami krok po kroku...
 
To wyniki z ostatniej iui nasienie meza
Po lewej nasienie po odwirowaniu czy co oni tam robią.
IMG_0422.JPG
 

Załączniki

  • IMG_0422.JPG
    IMG_0422.JPG
    304,9 KB · Wyświetleń: 606
reklama
I jak tam sytuacja? Juz lepiej?? Najwazniejsze zeby dzidzia zdrowo rosla[emoji873]️[emoji873]️[emoji873]️
Wyszlysmy do domu wczoraj. Bilirubina spadła i nie trzeba było już naświetlać. Dodatkowo po powrocie do domu troszkę rozkręciła mi się laktacja i ściągam mleko małej. Tak co 3-4 godz jest to 100 więc na karmienie ma. Dostałam zagęszczacz do swojego mleka Bebilon nutriton i zmieniłam butelki i smoczki i teraz Miska je ładnie i tyle ile powinna. Mieścimy się w normie 80-100 zależy od pory dnia. Mamy się karmić na żądanie ale mała przybiera ok 40-60 g dziennie. Niestety u Miski zdiagnozowano ubytek przegrody międzyprzedsionkowej i mamy mieć konsultacje u kardiologa na początku grudnia. Podobno ma się to zamknąć, bo to wada płodowa ale muszę kontrolować. Stąd mała ma sine nóżki i czasami dziwnie oddycha. Kupiliśmy dzisiaj monitor oddechu dla naszego i jej spokoju.
 
Do góry