reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
ja tak własnie mam, dzień po zabiegu ból brzucha, senność, od kilku dni ból piersi. Ech

Bol brzucha podobno jest normalny.
Zreszta jesli sie wsluchujesz w organizm to zawsze zauwazysz o wiele wiecej objawow niz bys normalnie widziala. Po owulacji tez brzuch moze byc obolaly. A i druga faza samego cyklu tez moze nie byc przyjemna.
Powiem Wam ze moim ogromnym zaskoczeniem jest to ze po tym (byc moze) Fertilovit endo moja druga faza po IUI byla kompletnie bez objawow (poza czuciem jajnikow). Ani nie bylam placzliwa ani obolala, nawet nie spodziewalam sie okresu, i nie czulam kiedy przyszedl - byc moze gromna dawka tych witamin, Q10 itp tak dobrze na to wplynela...
Czekaj cierpliwie, najlepiej znalezc sobie jakies zajecie bo mozna oszalec:)

Trzymamy kciuki[emoji1303][emoji1303][emoji1303][emoji1303][emoji1303]
 
Hej Dziewczyny :-) ja też powinnam testować ale nie robie testu bo nie chce się znów rozczarować. Tak jak piszecie objawy mam okresowe ;-) jedynie zaskakuje mnie ładna cera. W tym cyklu mam tak ładna ze aż dziwi :-D po kilku latach z trądzikiem na twarzy nagła poprawa to cud :-D
 
Hej Dziewczyny :-) ja też powinnam testować ale nie robie testu bo nie chce się znów rozczarować. Tak jak piszecie objawy mam okresowe ;-) jedynie zaskakuje mnie ładna cera. W tym cyklu mam tak ładna ze aż dziwi :-D po kilku latach z trądzikiem na twarzy nagła poprawa to cud :-D
W takim czekamy na brak @ ? [emoji16]
[emoji110][emoji110][emoji110]
 
reklama
Moje iui stoi pod znakiem zapytania.

Jajco rośnie powoli i dopiero przewidują iui na poniedziałek, problem w tym ze idę do pracy i nie wiem czy mnie puszcza 3h przed końcem zwłaszcza ze mamy braki w pracownikach... a roboty nie do przerobienia. Nic idę dziś do szefa i zapytam najwyżej zostanie naturalnie się starac.... niby dziś 14 a dla mnie jak 13

Mój pęcherzyk na granicy 17mm endo niecałe 9mm
 
Do góry