reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Hej,
Dawno i to bardzo dawno mnie nie była tzn cały czas Was czytam. Nie pisze nic o sobie bo jest dupnie...nic się zmieniło... nadal cały czas olśnienia w drugiej fazie i teraz w piątek doktor stwierdził że nie ma co czekać i dalej brania co cykl fostimolu i idziemy na laparoskopie... W ch... się boję... ogólnie myśl o szpitalu mnie przeraża...
Czy któraś z Was miała laparoskopie zrobiona? Jak jest po zabiegu ? Wraca się później do normalnego funkcjonowania? Jakieś ślady a brzuchu są?

Hej fakt dawno nie pisałaś nic aż się zbierałam żeby do ciebie napisać.
Ja jakieś 3 lata temu jeszcze przez zwykłego ginekologa byłam wysłana na laparoskopie po poerwszym pół roku starań nieudanych przy braniu clostylbegyt. Przyjęli mnie do szpitala w sumie bez tych badań co requiem pisze. Z miejsca miałam mieć robiona ale ordynator stwierdził że nie ma sensu robić laparoskopie skoro nie miałam badan wstępnych na droznosc i odrazu zauważył ze nam problemy z hormonami. Wiec leżałam 4 dni w szpitalu i mi hormony badali. Ale znajoma miała laparoskopie i mówiła ze odrazu musiała zacząć chodzić itd i ma tylko chyba 3 ślady po dziurkach prawie nie widoczne.
Dobrze ze lekarz obrał jakis plan działania mize będziesz wiedziała juz na czym stoisz.
Chodzisz do Jędrzejczaka na Polanki?
Będzie dobrze pomysł ze może po tym się uda ☺
 
Z tego co kojarzę to dokładnie tak przeciw zoltaczce szczepienie. A jak nie miałaś to będziesz musiała jakaś dawkę przyjąć.
Ja dostałam skierowanie na dwa zastrzyki, musiałam kupić w aptece i zrobić jeden, a drugi za miesiac, ale pielegniarka zauważyła, że mój rocznik miał obowiazkowe szczspenia w szkole i faktycznie, dała mi tą jedną jako przypominającą, a drugą robiłam badanie na przeciwciała i okazało się, że nie musze jej brać.
 
Tak chodzę do dr Jedrzejczaka.
Właśnie pytałam mame i mówi że napewno byłam jak byłam malutka szczepiona ale typu chyba B. Więc nie wiem czy teraz też będę musiała być.
Na 11.09 mam wizytę oceni jaki jest pęcherzyki i powie jakie badania mam zrobić i 16.09 przyjęcie na oddział.
Już wcześniej mieliśmy ustalony plan działania ale te moje plamienia nie znikały więc wszystko przewróciło się do góry nogami.
 
Tak chodzę do dr Jedrzejczaka.
Właśnie pytałam mame i mówi że napewno byłam jak byłam malutka szczepiona ale typu chyba B. Więc nie wiem czy teraz też będę musiała być.
Na 11.09 mam wizytę oceni jaki jest pęcherzyki i powie jakie badania mam zrobić i 16.09 przyjęcie na oddział.
Już wcześniej mieliśmy ustalony plan działania ale te moje plamienia nie znikały więc wszystko przewróciło się do góry nogami.

To trzymam z całych sił kciuki żeby się wszystko dobrze skończyło i udało osiągnąć cel☺
Ważne ze działa by wyeliminować to co spokoju nie daje a nie brnie według jednego schematu.
Może w ośrodku zdrowia ci powiedzą jak z ta szczepionka przeciez w karcie musi coś być o tym kiedy i co miałaś wtedy podane.
To 11 czekamy na info jakie pecherzyki☺
 
Kochane, jesteśmy po nagłym CC. Trafiłam na IP ze skurczami mocnymi o 20.30. Zrobili ktg i wyszło bardzo brzydkie, szybka decyzja i o 23.40 na świat przyszła Michalinka. Waga 2900 i 51cm. 10/10. Jestem zakochana, leżę już na sali i czekam aż ninja przyniosą, zdjęcie wstawię jutro [emoji4][emoji4][emoji4] tatuś pokangurowal troszke, teraz odesłaliśmy go do domu [emoji846]
Gratuluję tego szczęścia!!! Dużo zdrówka dla malutkiej. Pozdrawiam :)
 
W oczekiwaniu na największy cud:

03.09:
@LolaLolina - monitoring cyklu,
@nuna85 - monitoring cyklu,
@Artemida90 - monitoring cyklu,
@moon333 - monitoring przed IUI

05.09: @moon333 - IUI!!!, @nuna85 - podglądanie jajek
06.09: @anolianna - wizyta u gin, @reqiem - usg połówkowe, @Artemida90 - podglądanie jajek
07.09: @agatgagat - połówkowe, @Mmmartolcia31 - testowanie!!!
08.09: @SOSENKA90 - testowanie!!!, @agawid - testowanie!!!
10 09: @zuzik85 - wizyta u gin
11.09: @mstar - monitoring cyklu
12.09: @zuzik85 - wizytau gin
16.09: @mstar - przyjęcie na oddział w celu diagnostyki
18.09: @redferrari - połówkowe, @LolaLolina - testowanie!!!
20.09: @agatgagat - wizyta u gin
24.09: @zuzik85 - wizyta u gin
25.09: @reqiem - wizyta u gin
04.10: @anolianna - badanie 3/4D maluszka
09.10: @zuzik85 - Termin Porodu![emoji64][emoji64]
26.10: @HiperNova - Termin Porodu![emoji64]
07.11: @Marzena87 - Termin Porodu![emoji64]
16.12: @anolianna - Termin Porodu![emoji64]
15.01: @agatgagat - Termin Porodu![emoji64]
21.01: @reqiem - Termin Porodu![emoji64]
04.02: @redferrari - Termin Porodu![emoji64]

Ktoś jeszcze do kalendarza?

Miłego dnia dziewczynki[emoji295]
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry