reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Hej dziewczyny☺
Dawno mnie tu nie było, ale czytam Was codziennie na bieżąco.
Piszecie o cierpliwości ze na samym końcu jest nagroda, ale ja ostatnio nie daje rady już walczyć co się podniose to znowu upadam. To w wszystko jest powodem otoczenia w około mnie, dlatego że w sobote na imprezie u znajomej dowiedziałam się że jest w ciąży. Minelo 4 dni i znowu informacja że kolejna znajoma jest w ciąży...Boli strasznie to wszystko...
Musialam się wygadać tutaj myślę że wy wiecie o co chodzi...
Bardzo dobrze Cię rozumiem.. :tak:.Ja dowiedziałam się ostatnio ze koleżanka w ciąży 4 tydz, zaszła w noc poślubną...
 
reklama
Kochane, jesteśmy po nagłym CC. Trafiłam na IP ze skurczami mocnymi o 20.30. Zrobili ktg i wyszło bardzo brzydkie, szybka decyzja i o 23.40 na świat przyszła Michalinka. Waga 2900 i 51cm. 10/10. Jestem zakochana, leżę już na sali i czekam aż ninja przyniosą, zdjęcie wstawię jutro [emoji4][emoji4][emoji4] tatuś pokangurowal troszke, teraz odesłaliśmy go do domu [emoji846]
 
Kochane, jesteśmy po nagłym CC. Trafiłam na IP ze skurczami mocnymi o 20.30. Zrobili ktg i wyszło bardzo brzydkie, szybka decyzja i o 23.40 na świat przyszła Michalinka. Waga 2900 i 51cm. 10/10. Jestem zakochana, leżę już na sali i czekam aż ninja przyniosą, zdjęcie wstawię jutro [emoji4][emoji4][emoji4] tatuś pokangurowal troszke, teraz odesłaliśmy go do domu [emoji846]
Gratulacje!!!!!! :-D:-D:-D całuski dla Ciebie i Coruni :) jestem ma forum od niedawna ale podczytywalam je dużo wcześniej , znałam Wasze Historie i bardzo Wam kibicowałam, cieszę się że w końcu masz swojego skarba przy sobie :tak::-) :):-) :), odoczywajcie teraz, duuuzo szczęścia i milosci:-D
 
Hej dziewczyny[emoji5]
Dawno mnie tu nie było, ale czytam Was codziennie na bieżąco.
Piszecie o cierpliwości ze na samym końcu jest nagroda, ale ja ostatnio nie daje rady już walczyć co się podniose to znowu upadam. To w wszystko jest powodem otoczenia w około mnie, dlatego że w sobote na imprezie u znajomej dowiedziałam się że jest w ciąży. Minelo 4 dni i znowu informacja że kolejna znajoma jest w ciąży...Boli strasznie to wszystko...
Musialam się wygadać tutaj myślę że wy wiecie o co chodzi...

Doskonale Ciebie rozumiem. Jestem w takiej samej sytuacji. Na wszystko w zyciu przychodzi w koncu czas[emoji8][emoji8][emoji8]
Przesylam przytulasy[emoji10][emoji10][emoji10]
Doczekamy się!!![emoji1320][emoji1320][emoji1320]
 
Kochane, jesteśmy po nagłym CC. Trafiłam na IP ze skurczami mocnymi o 20.30. Zrobili ktg i wyszło bardzo brzydkie, szybka decyzja i o 23.40 na świat przyszła Michalinka. Waga 2900 i 51cm. 10/10. Jestem zakochana, leżę już na sali i czekam aż ninja przyniosą, zdjęcie wstawię jutro [emoji4][emoji4][emoji4] tatuś pokangurowal troszke, teraz odesłaliśmy go do domu [emoji846]

Jeeej!!
Super!!!
Gratulacje!!!
Witamy male Wielkie Szczęście[emoji172][emoji172][emoji172]
Czekamy na zdjęcie!!!
Trzymaj się dzielnie!
 
Hej dziewczyny☺
Dawno mnie tu nie było, ale czytam Was codziennie na bieżąco.
Piszecie o cierpliwości ze na samym końcu jest nagroda, ale ja ostatnio nie daje rady już walczyć co się podniose to znowu upadam. To w wszystko jest powodem otoczenia w około mnie, dlatego że w sobote na imprezie u znajomej dowiedziałam się że jest w ciąży. Minelo 4 dni i znowu informacja że kolejna znajoma jest w ciąży...Boli strasznie to wszystko...
Musialam się wygadać tutaj myślę że wy wiecie o co chodzi...

Znam to aż za dobrze. Tez miałam taki moment wokół same ciążę jak grzyby po deszczu a ja nadal nie mogłam zajść. Odciełam się od wszystkich nie miałam ochoty wychodzić z domu z nikim się nie spotykać. A jeszcze jak bratowa załamana poinformowała mnie ze jest w ciąży z 3 dzieckiem i ze to nie planowane to myślałam że mnie szlak trafi. Wtedy podjęliśmy decyzję ze probujemy iui a jak się nie uda dajemy spokój i myślimy o adopcji. Oczywiście do dziś nikomu nic nie powiedzieliśmy ze podeszłym do iui po co kiedyś ktoś ma nam coś głupiego powiedzieć. Udało się a szczegóły zostały dla nas :-) :)
co prawda przyjaciółka okazała się nie być przyjaciółka bo jak jeszcze ona zaszła w ciążę nie miałam ochoty na spotkania itd. Chyba nie zrozumiała przestała się też odzywać ale nie żałuję skoro nie rozumiała moich problemów. ..
 
Kochane, jesteśmy po nagłym CC. Trafiłam na IP ze skurczami mocnymi o 20.30. Zrobili ktg i wyszło bardzo brzydkie, szybka decyzja i o 23.40 na świat przyszła Michalinka. Waga 2900 i 51cm. 10/10. Jestem zakochana, leżę już na sali i czekam aż ninja przyniosą, zdjęcie wstawię jutro [emoji4][emoji4][emoji4] tatuś pokangurowal troszke, teraz odesłaliśmy go do domu [emoji846]

Gratulacje :-) :) dużo zdrówka dla was obu odpoczynku dużo zycze
 
Kochane, jesteśmy po nagłym CC. Trafiłam na IP ze skurczami mocnymi o 20.30. Zrobili ktg i wyszło bardzo brzydkie, szybka decyzja i o 23.40 na świat przyszła Michalinka. Waga 2900 i 51cm. 10/10. Jestem zakochana, leżę już na sali i czekam aż ninja przyniosą, zdjęcie wstawię jutro [emoji4][emoji4][emoji4] tatuś pokangurowal troszke, teraz odesłaliśmy go do domu [emoji846]
Graaaaatulacje! Wspaniała wiadomość! Kochana wszystkiego dobrego dla Was! No to jeszcze sierpniówka [emoji7] piękny miesiac i nie będziecie musieli cukierków kupować do szkoły na urodziny [emoji3]
Buziaczki i czekamy na zdjęcię księżniczki [emoji8][emoji8][emoji9]
 
30.08:
@nuna85 - monitoring cyklu,
@Artemida90 - monitoring cyklu.

Sierpień - @agawid - starania naturalne
03.09: @LolaLolina - monitoring cyklu,
@nuna85 - monitoring cyklu,
@Artemida90 - monitoring cyklu.
@moon333 - monitoring przed IUI
06.09: @anolianna - wizyta u gin
07.09: @agatgagat - połówkowe, @Mmmartolcia31 - testowanie!!!
08.09: @SOSENKA90 - testowanie!!!, @agawid - testowanie!!!
12.09: @zuzik85 - wizytau gin
18.09: @redferrari - połówkowe
20.09: @agatgagat - wizyta u gin
24.10: @zuzik85 - Termin Porodu![emoji64][emoji64]
26.10: @HiperNova - Termin Porodu![emoji64]
07.11: @Marzena87 - Termin Porodu![emoji64]
16.12: @anolianna - Termin Porodu![emoji64]
15.01: @agatgagat - Termin Porodu![emoji64]
21.01: @reqiem - Termin Porodu![emoji64]
04.02: @redferrari - Termin Porodu![emoji64]

Ktoś jeszcze do kalendarza?

Miłego dnia dziewczynki[emoji295]
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry