reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Myślałam nad tym całą noc co mam zrobić. I faktycznie zapiszę się na NFZ do lekarza genetyka. Któraś z Was pisała o szybkim terminie więc poproszę o numer telefonu. Sama nie mam zamiaru wymyślać sobie badań bo albo ufam lekarzowi albo sama bawię się w diagnoste. Jutro mam wizytę wspomnę swojemu lekarzowi o tej stymulacji na puste jaja i o uciekającym czasie. I albo mnie zaczyna szykować do invitro albo porostu zmienię klinikę. Ponadto dziewczyny nie wierzę w suplementy, bo apteki są tak tym wszystkim przesiąknięte że z całym szacunkiem ale niepłodność to biznes. Szukam konkretnych rozwiązań. Dziękuję za wszystkie podpowiedz, na pewno dały mi trochę do myślenia i coś tam w głowie rozjaśniło.
 
Myślałam nad tym całą noc co mam zrobić. I faktycznie zapiszę się na NFZ do lekarza genetyka. Któraś z Was pisała o szybkim terminie więc poproszę o numer telefonu. Sama nie mam zamiaru wymyślać sobie badań bo albo ufam lekarzowi albo sama bawię się w diagnoste. Jutro mam wizytę wspomnę swojemu lekarzowi o tej stymulacji na puste jaja i o uciekającym czasie. I albo mnie zaczyna szykować do invitro albo porostu zmienię klinikę. Ponadto dziewczyny nie wierzę w suplementy, bo apteki są tak tym wszystkim przesiąknięte że z całym szacunkiem ale niepłodność to biznes. Szukam konkretnych rozwiązań. Dziękuję za wszystkie podpowiedz, na pewno dały mi trochę do myślenia i coś tam w głowie rozjaśniło.
Źle sie wyraziłam [emoji4] nie suplementy jako gotowe zestawy tylko konktetnr witaminy.
B6 + oeparol na śluz
Wit D ogóle ważna w płodności i przy staraniach
Wit C (ale nie rutinoskorbin) na wzomaganir fazy lutealnej i również wspomaga ruchliwość plemników
Koenzym q10 na poprawę jakości Twoich komórek (jajeczek)
Ew. acard na lepsze ukrwienie macicy.
Można szukać tych produktów w diecie, nie musisz zaraz tabsów kupować [emoji4]
 
Z tymi suplementami to różnie bywa, np: mojego Emka na każdej wizycie dr pytał czy bierze suplementy, ale po punkcji kazał natychmiast odstawić, bo jak twierdzi z witaminami też nie można przesadzać... zdrowa dieta byłaby najlepsza i tyle... ale wiadomo, że człowiek - taki jak mój emek np to warzywka nie bardzo, a wiadomo, że jakość warzyw też pozostawia wiele do życzenia itd więc w chwilach kluczowych jednak bym te suplementy brała - ale to ja...
 
Z tymi suplementami to różnie bywa, np: mojego Emka na każdej wizycie dr pytał czy bierze suplementy, ale po punkcji kazał natychmiast odstawić, bo jak twierdzi z witaminami też nie można przesadzać... zdrowa dieta byłaby najlepsza i tyle... ale wiadomo, że człowiek - taki jak mój emek np to warzywka nie bardzo, a wiadomo, że jakość warzyw też pozostawia wiele do życzenia itd więc w chwilach kluczowych jednak bym te suplementy brała - ale to ja...
Ja uważam, że dzieki suplementacji jestem w ciąży [emoji16] tyle lat starań, a pare miesiecy łykaliśmy witaminki, emek jakieś suplemenciki na podrasowanie chłopaków i prooooszę jaki efekt [emoji4] kto wie, może przypadek. A w ogole byłam wczoraj na prenatalnych i wszystko jest cudownie [emoji4] dzidziolek ma prawie 7cm i wierci sie jak szalony [emoji16] wczoraj wyglądało jakby ćwiczył Chodakowską haha, nóżki do góry i dół [emoji16] wieczorem jeszcze czekam na pappe ale lekarz mówi, że to formalność. Oby miał racje [emoji3]
 
Ja uważam, że dzieki suplementacji jestem w ciąży [emoji16] tyle lat starań, a pare miesiecy łykaliśmy witaminki, emek jakieś suplemenciki na podrasowanie chłopaków i prooooszę jaki efekt [emoji4] kto wie, może przypadek. A w ogole byłam wczoraj na prenatalnych i wszystko jest cudownie [emoji4] dzidziolek ma prawie 7cm i wierci sie jak szalony [emoji16] wczoraj wyglądało jakby ćwiczył Chodakowską haha, nóżki do góry i dół [emoji16] wieczorem jeszcze czekam na pappe ale lekarz mówi, że to formalność. Oby miał racje [emoji3]
Dawaj zdjęcie dzidziolka [emoji4][emoji4]
 
Dawaj zdjęcie dzidziolka [emoji4][emoji4]
[emoji4]
IMAG5382.jpg
IMAG5381.jpg
IMAG5380.jpg
 

Załączniki

  • IMAG5382.jpg
    IMAG5382.jpg
    30,5 KB · Wyświetleń: 387
  • IMAG5381.jpg
    IMAG5381.jpg
    39,5 KB · Wyświetleń: 373
  • IMAG5380.jpg
    IMAG5380.jpg
    27,3 KB · Wyświetleń: 375
Czasami biorąc coś co komuś pomogło Ty możesz sobie zaszkodzić. Nie ma jednej recepty na ciążę więc wiadomo.
Każdy zrobi jak uważa, ja tylko daje swoje rady, które na mnie i na kilka tu osób podziałały. A nie są to jakieś leki czy ogromne dawki witamin, które spowodują przewitaminowanie organizmu [emoji4]
 
reklama
Do góry