reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Dostałam ochrzan od swojego ginekologa za branie acardu przez cały cykl :/ niby przy pęknięcia pęcherzyka może zrobić się krwawienie :/ teraz mam odstawić i ewentualnie zacząć brać od 19 dc. Dziś 14 dc endometrium 10mm, pecherzyk 21 dostałam zastrzyk ovitrelle no i prace domowe :)
 
Dostałam ochrzan od swojego ginekologa za branie acardu przez cały cykl :/ niby przy pęknięcia pęcherzyka może zrobić się krwawienie :/ teraz mam odstawić i ewentualnie zacząć brać od 19 dc. Dziś 14 dc endometrium 10mm, pecherzyk 21 dostałam zastrzyk ovitrelle no i prace domowe :)
W ogóle acard sprzyja plamieniom, ja z zalecenia lekarza brałam i dostałam jakiś delikatnych ale jednak plamień w środku cyklu co to nigdy nie miałam, więc teraz jak już to heparyna w zastrzykach bo po tym nic się nie dzieje... chociaż aplikacja mniej przyjemna :(
 
witam w ten pochmurny chłodny dzień :) wreszcie jest czym dziś oddychać :) niby wczesna ciąża, a przy duchocie się męczę jak nie wiem co :) Co u Was? kiedy planowane wizyty? Ja się umówiłam za tydzień w sobotę do nowego lekarza, który mam nadzieje będzie moim prowadzącym ciążę :)
 
reklama
witam w ten pochmurny chłodny dzień :) wreszcie jest czym dziś oddychać :) niby wczesna ciąża, a przy duchocie się męczę jak nie wiem co :) Co u Was? kiedy planowane wizyty? Ja się umówiłam za tydzień w sobotę do nowego lekarza, który mam nadzieje będzie moim prowadzącym ciążę :)
U nas też zimno i wietrznie, chociaż widze, że słoneczko próbuje sie przebić. Ja wizyte mam po-po jutrze, we wtorek z samego rana [emoji16] już odliczam hihi.
 
Do góry