reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Szcześliwa jak nigdy w życiu. Miałam racje, że ten ostatni lekarz zrobił na szybko to usg i się nie zgadzało. Dobrze, ze juz mam swojego. A więc miałam usg przez BRZUCH już! I nasze maleństwo ma 2cm! Serduszko 170/min. Termin zgadza sie idealnie z OM czyli mamy dzisiaj 8t3d [emoji7] Termin 22 stycznia. Kolejna wizyta 3 lipca. Wszystko jest ok, ale z racji, ze 5 lat starań to dał mi duphaston. Mówi lepiej dmuchać na zimne. Ale doustne na szczescie. I do kolejnej wizyty mamy nie współżyć na wszelki wypadek. Zobacz załącznik 866498

Gratuluje [emoji4]

Jeszcze niedawno ja się tak cieszyłam a dziś mecze się z bólem jajników i nie wiem co się dzieje. Usg w piątek
 
Gratuluje [emoji4]

Jeszcze niedawno ja się tak cieszyłam a dziś mecze się z bólem jajników i nie wiem co się dzieje. Usg w piątek
Dziekuje. Mysle ze wracaja wszystkie funkcje rozrodcze i szykuje sie na kolejne przyjecie dzidziola. A moze akurat naturalna owulacja? Dobrze, ze piatek niedlugo to bedziesz spokojniejsza.
 
A ja się dzisiaj tak czuję...i tak od rana, spokój był może na 15 min [emoji16][emoji16] jak ona daje tak popalić teraz to co będzie na zewnątrz [emoji33][emoji33]
tumblr_njke0ogbY91tgigmbo1_540.gif
 

Załączniki

  • tumblr_njke0ogbY91tgigmbo1_540.gif
    tumblr_njke0ogbY91tgigmbo1_540.gif
    133,4 KB · Wyświetleń: 483
Taka wiercidupka z niej, no pięknie daje mamusi popalić od brzuszka [emoji16] ktory Ty masz Moja Droga tydzien?
Dzisiaj zaczęlysmy 28. Dzisiaj jest bardzo ruchliwa, daje mi równo popalić [emoji4] szczerze to nawet dzwoniłam do siostry, żeby zapytać, czy cały brzuch może boleć od kopniaków, tak jak bolą mięśnie podczas zakwasów [emoji33] jest 21.30 a ja dzisiaj padam na twarz [emoji39]
 
Czesc, ja mam dzis 12 dc cyklu, usg pecherzyki 21 I 26 na prawym, endo 7.7.
Nie pekaja, a lekarz nie dal mi zastrzyku bo endo male. Chcial bym przyszla w czwartek moze same pekna. Ja mu ze ostatnio byla torbiel jak czekalismy ze same. No to, pokrzywil sie, to jutro prosze przyjsc. Zdecydujemy co dalej.
 
Czesc, ja mam dzis 12 dc cyklu, usg pecherzyki 21 I 26 na prawym, endo 7.7.
Nie pekaja, a lekarz nie dal mi zastrzyku bo endo male. Chcial bym przyszla w czwartek moze same pekna. Ja mu ze ostatnio byla torbiel jak czekalismy ze same. No to, pokrzywil sie, to jutro prosze przyjsc. Zdecydujemy co dalej.
Hej, dawno Cię nie było [emoji6] ten 26 mam trochę już duży, żeby znowu się z niego co nie zrobiło, ten 21 całkiem całkiem rokuje ale endo masakra bardzo cienkie [emoji52] a bierzesz coś na endo? Wiem, że dziewczyny przed criotransferami biorą coś na wzrost Endo plus naturalne sposoby i daje radę je ładnie wychodowac w sam raz do transferu. Nie chce Cię wprowadzać w błąd ale albo to jest encorton albo estrofem...może któraś tu będzie wiedziala ale gin na pewno powinien wiedzieć wiec podpytać go jutro [emoji6]
 
Juz I panstwowo I prywatnie podpytywalam o te leki. Nikt nie chce mi dac. Nie ma dla nich takiej potrzeby. Jestem strasznie sfrustrowana tym calym leczeniem. Co miesiac graja sobie w ruletke, to moze to, a moze teraz to. Clo oslabia mi endo, aromek na mnie jakos marnie dziala.
 
reklama
Do góry