reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Każda z Was ma jakieś objawy zbliżającej sie @ ja niestety kompletnie nic- no dobra czasem lekki boli brzuch i to tyle.
Niby 6/7.04 miałam dostać @ poki co wydaje mi się że dziś dostałam chociaż jakiaś taka skąpa jest więc komplatnie nie wiem co myśleć o tym. Poczekam jeszcze jeden dzien aby sie upewnić czy to aby napewno @. A jeśli jest to za 10 dni startujemy z 2 iui ;(

A robiłaś test? Jeśli nie to zrób, przynajmniej będziesz wiedziała na czym stoisz :) Wszystko się może zdarzyć :)
 
reklama
Dokładnie tak samo myślę. Chociaż obawiam się jutro znów rozczarowania i zobaczenia 1 kreski to rano zrobię test. Bo przy moich nieregularnych @ mogę czekać i się denerwować jeszcze dluugo..
 
Objawy @ i ciazy sa czesto takie same wiec dopoki nie ma @ jest nadzieja.
Pamietam ze w pierwszej ciazy mowilam ze albo ciaza albo @ gigant idzie:)
Tak wogole to ostatnio uswiadomilam sibie ze to byla moja 10iui u mojego gina a 11 iui ogolem:)
Szokkk
Napisane na GT-I9300 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Objawy @ i ciazy sa czesto takie same wiec dopoki nie ma @ jest nadzieja.
Pamietam ze w pierwszej ciazy mowilam ze albo ciaza albo @ gigant idzie:)

Napisane na GT-I9300 w aplikacji Forum BabyBoom
Zawsze mam taka nadzieję, ze te cycki nie bola na @, tylko na ciążę [emoji4]

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kwiecień - kalendarz
W tym miesiącu się uda!

@agatgagat @SOSENKA90 testerki jak tam? trzymam kciuka :)

10/11.04 @mstar testowanie
10.04 @anolianna testowanie
12.04 @demollka2 testowanie
13.04 @redferrari wizyta przed stymulacją do ivf
14.04 @reqiem testowanie po staraniach naturalnych
14.04 @jolancik testowanie
15/16 04 @Artemida90 termin @ po iui
19.04 @zuzik85 badania prenatalne
19.04 @HiperNova badania prenatalne
19.04 @cikulinka wizyta po skierowanie na laparoskopie
24. 04 @cikulinka decyzja co i jak
24.04 @Evelevel podglądanie maluszka,
30.04 @Evelevel USG II trymestru
No narobiło Nam się tych dat, mam nadzieję, że wszystkie ogarnęłam
Jakby coś kopiujcie i poprawiajcie
 
Objawy @ i ciazy sa czesto takie same wiec dopoki nie ma @ jest nadzieja.
Pamietam ze w pierwszej ciazy mowilam ze albo ciaza albo @ gigant idzie:)
Tak wogole to ostatnio uswiadomilam sibie ze to byla moja 10iui u mojego gina a 11 iui ogolem:)
Szokkk
Napisane na GT-I9300 w aplikacji Forum BabyBoom
jesteś rekordzistką :)
 
Kwiecień - kalendarz
W tym miesiącu się uda!

@agatgagat @SOSENKA90 testerki jak tam? trzymam kciuka :)

10/11.04 @mstar testowanie
10.04 @anolianna testowanie
12.04 @demollka2 testowanie
13.04 @redferrari wizyta przed stymulacją do ivf
14.04 @reqiem testowanie po staraniach naturalnych
14.04 @jolancik testowanie
15/16 04 @Artemida90 termin @ po iui
19.04 @zuzik85 badania prenatalne
19.04 @HiperNova badania prenatalne
19.04 @cikulinka wizyta po skierowanie na laparoskopie
24. 04 @cikulinka decyzja co i jak
24.04 @Evelevel podglądanie maluszka,
30.04 @Evelevel USG II trymestru
No narobiło Nam się tych dat, mam nadzieję, że wszystkie ogarnęłam
Jakby coś kopiujcie i poprawiajcie
Ja już pisałam dziś, że u mnie niestety wczoraj nowy cykl się zaczął. Także w przyszłym tygodniu monitoring i pewnie pod koniec podchodzić będziemy 4 raz do iui. Nie liczyłam jakoś specjalnie, że naturalnie zaskoczę, ale do samego końca ta iskierka nadziei zawsze się jednak gdzieś tam tli.. No nic... Następna nadzieja w kolejnej iui [emoji6]
 
Dziewczyny trzymajcie kciuki. Jutro mam wizytę u lekarza po laparo. Okaże się czy mam w ogóle szanse na udrożnienie i czy da mi skierowanie na zabieg do Lublina. Ale mam stresa przed wyrokiem.
 
reklama
Dziewczyny nie wytrzymałam. Wiem rano powinnam test zrobić ale znow mnie piersi bolą i stwierdziliśmy z mężem ze jak ma pokazać to i teraz pokaże. Zrobiłam testa i nie wiem co myśleć. Oczywiście na początku jedna gruba krecha ale po chwili druga zaczęła się pojawiać. I jest taka blada ledwo widoczna ale chyba jest. Nie wiem co myśleć? Maż mówi żebym się nie nakręcala ze rano znów zrobię. Ale czy ta druga kreska musi być mocno widoczna? Dodam że zrobiłam dziesiątki testów i nigdy nie było nawet cienia tej drugiej echo_O
 
Do góry