reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Reqiem 100 zł to kosztuje.. ale za witaminy zapłaciłam prawie 500 u niej- babka ma na prawdę spora wiedzę i zna się na rzeczy. Oczywiście można spisać to na kartkę i kupić taniej w internecie.

Katharina - z krwi nie robiłam..

Mojemu mężowi tez dużo się potwierdziło rzeczy tych o których wiedzieliśmy.



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Anolianna - objawy ciąży przy dwóch poprzednich były właśnie takie jak na @... a teraz totalnie nic [emoji58] no chyba ze się miło zaskoczę


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Anolianna - objawy ciąży przy dwóch poprzednich były właśnie takie jak na @... a teraz totalnie nic [emoji58] no chyba ze się miło zaskoczę


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
No i obyś się zaskoczyła[emoji6] już byś mogła.siknac a nie do poniedziałku mamy czekać [emoji39]

Jeszcze chwilę na Ciebie zaczekam ,a potem jeszcze chwilę ... I każdą kolejną tez zaczekam !... [emoji188][emoji177][emoji271]
 
Anula hihi w robocie jestem i nie mam testu... a tam powiem wam ze się wyłączyłam w ogóle przez ostatnie dwa tyg i nie myślałam o tym i jakoś mi szybko zleciało [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Anula hihi w robocie jestem i nie mam testu... a tam powiem wam ze się wyłączyłam w ogóle przez ostatnie dwa tyg i nie myślałam o tym i jakoś mi szybko zleciało [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Ja się wylaczylam dopiero jak mnie piersi zaczęły boleć bo czuję że będzie @ no chyba ze ja też się zaskocze... ech.
 
Kwiecień - kalendarz
W tym miesiącu się uda!
6.04 @martini6 testowanie na cyklu naturalnym po HSG
6.04 @zuzik85 podgląd Maluszków
6/7.04 @mstar spodziewana @
9.04 @agatgagat testowanie po staraniach naturalnych
9.04 @SOSENKA90 testowanie
10/11.04 @mstar testowanie
10.04 @anolianna testowanie
12.04 @demollka2 testowanie
13.04 @redferrari wizyta przed stymulacją do ivf
14.04 @reqiem testowanie po staraniach naturalnych
14.04 @jonancik
15/16 04 @Artemida90 termin @ po iui
19.04 @zuzik85 badania prenatalne
19.04 @cikulinka wizyta po skierowanie na laparoskopie
24. 04 @cikulinka decyzja co i jak :)
24.04 @Evelevel podglądanie maluszka,
30.04 @Evelevel USG II trymestru
No narobiło Nam się tych dat, mam nadzieję, że wszystkie ogarnęłam :)
Jakby coś kopiujcie i poprawiajcie
Jeśli możecie mnie dopisać 19.04 badania prenatalne
 
reklama
Sosenka robilam z mezem to samo, bio rezonans. Mialam ogromna nadzieje na to bo mojej kumpeli pomoglo zajsc. Nam niestety nie, ale juz znam przyczyne. Co do laparo I droznosci. Nie mialam zleconej droznosci tylko wlasnie laparo na endometrioze itp. I powycinano mi jakies zrosty w otrzewnej. To hsg bylo przy okazji laparo nie na odwrot. Jak mialam kiedys sama droznosc to w sposob tradycyjny.
 
Do góry