reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Anula no ja tak samo smigalam, ale potem w domu mialam problemy żeby normalnie wstać z łóżka przez kilka dni...
Ale mimo wszystko dobrze wspominam hihi - przynajmniej mąż się mną zajmował cały czas [emoji23]
Reqiem - mowisz ? Ja miałam drożne ... to co, teraz jest ryzyko ze mogą być zrosty ??


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Laski, ja w poniedziałek mam niby testować, ale nie czuje nic a nic... dziś 31dc a ja się czuje jak po @... nawet mnie cycki nie bola ...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Anula no ja tak samo smigalam, ale potem w domu mialam problemy żeby normalnie wstać z łóżka przez kilka dni...
Ale mimo wszystko dobrze wspominam hihi - przynajmniej mąż się mną zajmował cały czas [emoji23]
Reqiem - mowisz ? Ja miałam drożne ... to co, teraz jest ryzyko ze mogą być zrosty ??


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
No Lindert mi to uświadomił, tez miałam drozne, a on pyta czy mialam jeszcze jakieś zlecenie do laparo czy sama droznosc, mówię że w sumie nie wiem co mi tam sprawdzał podczas laparo ale ogólnie zlecenie było ze względu na droznosc to się dziwił że lekarz się zdecydował na tak inwazyjny sposób bo teraz jest duże ryzyko, ze będę niedrozne, a właśnie jak tak @NUNA mówi, ze każdy bierze pod uwagę pierwszy wynik i na tym bazuje. Moja sąsiadka miała to samo, pierwsza laparo czysta, a druga po dwóch latach już niedrozne. Ale jej udało się udroznic.

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
 
O nie!!! A Adamczyk mówił, ze przed iui to konieczność i sam mi ja zlecił !!! [emoji35]
Owulacja 26 marca ... wtedy co pojechałam do linderta i było po temacie bo pękło ... no w ogóle ten cykl mam długi strasznie przez lamette !


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
O nie!!! A Adamczyk mówił, ze przed iui to konieczność i sam mi ja zlecił !!! [emoji35]
Owulacja 26 marca ... wtedy co pojechałam do linderta i było po temacie bo pękło ... no w ogóle ten cykl mam długi strasznie przez lamette !


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Właśnie sama nie wiedziałam, ostatnio gadałam z taka babka z GynCentrum w kato i to samo mi mówiła że po roku warto sprawdzić ponownie jeżeli dalej się nie uda zajść. Ale Ty zachodzisz, więc spokojnie [emoji4]

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
 
A tak przy okazji - byłam u takiej naszej miejscowej zielarki (jest farmaceutka, ale nie pracuje już w aptece tylko prowadzi swój biznes właśnie z różnymi specyfikami) robiłam u niej badanie bio magnetycznym analizatorem (małe urządzenie w walizce, trzyma się taka metalowa rączkę przez kilka minut a później na kompie wyskakują wszystkie witaminy minerały, praca narządów, mózgu itd) możecie oczywiście w to nie wierzyć... jeszcze kilka, kilkanaście lat temu „spaliliby ja na stosie” za wykorzystywanie tego typu urządzeń .. ale do rzeczy:

Wyszły mi niedobory witamin: d,e,c do zera!, jod, koenzym q10 , kwas foliowy- pomimo ze przyjmuje długi czas to jego poziom wcale nie jest super zadowalający..

Oprócz tego pare innych rzeczy z układem pokarmowym, zakwaszenie organizmu, nawet wyszło ze mam dużo cyst co się zgadza bo PCOS.
Odstawiłam się witaminami i czekam ... na poprawę.

Może warto się „prześwietlić”?
To jest badanie porownywane do pierwiastkowej analizy włosa. Tylko wyniki na miejscu


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A tak przy okazji - byłam u takiej naszej miejscowej zielarki (jest farmaceutka, ale nie pracuje już w aptece tylko prowadzi swój biznes właśnie z różnymi specyfikami) robiłam u niej badanie bio magnetycznym analizatorem (małe urządzenie w walizce, trzyma się taka metalowa rączkę przez kilka minut a później na kompie wyskakują wszystkie witaminy minerały, praca narządów, mózgu itd) możecie oczywiście w to nie wierzyć... jeszcze kilka, kilkanaście lat temu „spaliliby ja na stosie” za wykorzystywanie tego typu urządzeń .. ale do rzeczy:

Wyszły mi niedobory witamin: d,e,c do zera!, jod, koenzym q10 , kwas foliowy- pomimo ze przyjmuje długi czas to jego poziom wcale nie jest super zadowalający..

Oprócz tego pare innych rzeczy z układem pokarmowym, zakwaszenie organizmu, nawet wyszło ze mam dużo cyst co się zgadza bo PCOS.
Odstawiłam się witaminami i czekam ... na poprawę.

Może warto się „prześwietlić”?
To jest badanie porownywane do pierwiastkowej analizy włosa. Tylko wyniki na miejscu


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ciekawe i ile zapłaciłaś?

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
 
A tak przy okazji - byłam u takiej naszej miejscowej zielarki (jest farmaceutka, ale nie pracuje już w aptece tylko prowadzi swój biznes właśnie z różnymi specyfikami) robiłam u niej badanie bio magnetycznym analizatorem (małe urządzenie w walizce, trzyma się taka metalowa rączkę przez kilka minut a później na kompie wyskakują wszystkie witaminy minerały, praca narządów, mózgu itd) możecie oczywiście w to nie wierzyć... jeszcze kilka, kilkanaście lat temu „spaliliby ja na stosie” za wykorzystywanie tego typu urządzeń .. ale do rzeczy:

Wyszły mi niedobory witamin: d,e,c do zera!, jod, koenzym q10 , kwas foliowy- pomimo ze przyjmuje długi czas to jego poziom wcale nie jest super zadowalający..

Oprócz tego pare innych rzeczy z układem pokarmowym, zakwaszenie organizmu, nawet wyszło ze mam dużo cyst co się zgadza bo PCOS.
Odstawiłam się witaminami i czekam ... na poprawę.

Może warto się „prześwietlić”?
To jest badanie porownywane do pierwiastkowej analizy włosa. Tylko wyniki na miejscu


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
A sprawdzalas poziom wit d e c z krwi?
 
reklama
Do góry