reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Mam :) nie mogę się napatrzeć [emoji173] [emoji173]
0a97aff581dcfe25f2c76d5e447b1111.jpg
d6a671af962e715c3165047589b96254.jpg
Świetnie niech dalej to pięknie rosną małe cudeńka [emoji7]

Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mam już czesc wyników immunologicznych. Oczywiscie jak zwykle wszystko w normie [emoji23] powiem Wam, ze to może głupie ale jak widzę wyniki i ze jest ok to trochę się rozczarowuje zamiast cieszyc. Jak może być WSZYSTKO ok i 5 lat nic?? [emoji848]


Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
 
Redferrari - byliśmy. Pani „genetyk” nas odpalantowała krótko mówiąc... dopiero 5 maja mamy zrobić kariotypy (!) wspomnę ze poroniłam 7 marca druga ciąże, a takie badania się robi do 6 tyg po poronieniu.... mutacje genu mthfr można zrobić na NFZ dopiero po trzecim poronieniu, wiec zrobię to już w bocianie prywatnie. No i generalnie cała wizyta opierała się na tym, ze skanowala sobie moje wyniki bety i pomagała wypełnić formularze do badań. [emoji21] nie chcecie wiedzieć jak mój mąż wyzywał po wyjściu z gabinetu...
Fakt jest taki, ze chciałam przyoszczędzić, a jak dobrze pójdzie to z wynikami będę się bujać do czerwca.... ale pewnie niedługo się wkurw.... i pojadę wszystko zrobić do bociana


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
ja nawet nie próbowałam prywatnie ale wyszło ponad 1,5 tyś no i wyniki w ciągu 21 dni chybawięc i tak czekałam strasznie zniecierpliwiona na szczęście wszystko ok :) taki plus z tych wydanych pieniędzy
 
Macie jakiś link do tych magicznych ziół ojca sroki? Bo na necie widzę mnóstwo produktów a nie wiem co konkretnie kupić

Edit: już znalazłam [emoji12]


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny powiedzcie czy wiecie może jak przebiega sprawdzanie droznosci jajowodow? I ile kosztuje?
Co prawda za 4 dni mam testować ale od kilku dni mam już standardowe objawy nadchodzącego okresu i jeszcze dziś mnie brzuch i plecy zaczęły boleć wiec juz się nastawiam na kolejne działania zaraz po @. Nie poddam się kolejnej iui dopóki mi tej przeklętej droznosci nie sprawdza. Ech :mad:
ja robiłam prywatnie bez znieczulenia usg dopochwowe potem założył gumowy aparat do podawania kontrastu (coś jak cewnik) podawał kontrast i na usg oglądał jak przepływa, po sciągnął kontrast praktycznie więc jedynie niewielkie plamienie od dziobnięcia szyjki przy zakładaniu aparatu trwało samo badanie może 5 min, jajowody drożne więc nie bolało, mało przyjemne uczucie wypełnienia na chwilę
 
Kwiecień - kalendarz
W tym miesiącu się uda!
6/7.04 @mstar spodziewana @
9.04 @agatgagat testowanie po staraniach naturalnych
9.04 @SOSENKA90 testowanie
10/11.04 @mstar testowanie
10.04 @anolianna testowanie
12.04 @demollka2 testowanie
13.04 @redferrari wizyta przed stymulacją do ivf
14.04 @reqiem testowanie po staraniach naturalnych
14.04 @jolancik testowanie
15/16 04 @Artemida90 termin @ po iui
19.04 @zuzik85 badania prenatalne
19.04 @HiperNova badania prenatalne
19.04 @cikulinka wizyta po skierowanie na laparoskopie
24. 04 @cikulinka decyzja co i jak :)
24.04 @Evelevel podglądanie maluszka,
30.04 @Evelevel USG II trymestru
No narobiło Nam się tych dat, mam nadzieję, że wszystkie ogarnęłam :)
Jakby coś kopiujcie i poprawiajcie
 
@zuzik85 książka Magdy Stachury "Idealna" to totalny sztos. Dzięki za polecenie. I polecam kazdej kobiecie, która stara się o dziecko lub/i lubi dobra i "lekka" literature.

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry