reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
U nas problem jest taki, ze mam długie cykle i pęcherzyk nie rośnie wystarczajaco. Przy tym IUI pęcherzyk mial 20mm. Po zabiegu dostałam jeszcze zastrzyk, aby mieć pewność, ze pęcherzyk pęknie. Z nasieniem mojego męża nie ma żadnych problemów. Szczerze, to pani doktor była zachwycona jego wynikami ;)

Więc tak myśle, że może to jakaś blokada psychiczna.
A od jakiego czasu się staracie?

Dziwi mnie, że zastrzyk dopiero po zabiegu dostałaś bo my tu wszystkie tak 24-36h przed sama inseminacja. Ja np w pon miałam pęcherzyk 20mm, wieczorem brałam zastrzyk, a w środę była IUI. Tak jakby trochę za wcześnie moim zdaniem to IUI zrobiła u Ciebie, chyba ze miałaś potwierdzone że pękają Ci przy takiej wielkości.

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A od jakiego czasu się staracie?

Dziwi mnie, że zastrzyk dopiero po zabiegu dostałaś bo my tu wszystkie tak 24-36h przed sama inseminacja. Ja np w pon miałam pęcherzyk 20mm, wieczorem brałam zastrzyk, a w środę była IUI. Tak jakby trochę za wcześnie moim zdaniem to IUI zrobiła u Ciebie, chyba ze miałaś potwierdzone że pękają Ci przy takiej wielkości.

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom

Staramy się tak od połowy 2015 roku z przerwami.
Miałam dwa zastrzyki, jeden dzień wcześniej i za 24 godziny IUI, a następny zaraz po. Była to nasza pierwsza inseminacja, więc wielkich nadziei nie miałam. Ale i tak troche rozczarowałam się, bo mimo wszystko myślałam, ze się uda.
 
Dziewczyny mam pytanie. Czy mimo tego, że test był negatywny to mogłam być w ciąży. I teraz to krwawienie to nie @, tylko samoistne poronienie. Nie przypomina to @. Krew jest dziwnie gęsta, śluzowata. I leje się ze mnie tylko jak idę do toalety. Podpaska jest czysta cały czas. I wyglada, że to już koniec. Bo dzisiaj krew jest brązowa. A tak mam w ostatni dzień @. Już sama nie wiem
 
Dziewczyny mam pytanie. Czy mimo tego, że test był negatywny to mogłam być w ciąży. I teraz to krwawienie to nie @, tylko samoistne poronienie. Nie przypomina to @. Krew jest dziwnie gęsta, śluzowata. I leje się ze mnie tylko jak idę do toalety. Podpaska jest czysta cały czas. I wyglada, że to już koniec. Bo dzisiaj krew jest brązowa. A tak mam w ostatni dzień @. Już sama nie wiem
Hey,
Myślę że nie ma co się doszukiwać ... przyjowalas leki i organizm może dlatego tak reaguje ... każda z nas działa inaczej [emoji6]
A teraz podchidzicie obrazy do kolejnej iui?

Jeszcze chwilę na Ciebie zaczekam ,a potem jeszcze chwilę ... I każdą kolejną tez zaczekam !... [emoji188][emoji177][emoji271]
 
Hey,
Myślę że nie ma co się doszukiwać ... przyjowalas leki i organizm może dlatego tak reaguje ... każda z nas działa inaczej [emoji6]
A teraz podchidzicie obrazy do kolejnej iui?

Jeszcze chwilę na Ciebie zaczekam ,a potem jeszcze chwilę ... I każdą kolejną tez zaczekam !... [emoji188][emoji177][emoji271]

Wiem, wiem! Nie ma co się doszukiwać. Ale już wcześniej brałam te same leki i nigdy organizm tak nie reagował i w sumie jutro powinnam znów zacząć brać clomid. I nie wiem co robić, bo wyglada, ze dzisiaj to ostatni dzień @.
Będziemy dalej próbować IUI. Ale od następnego cyklu. Teraz spróbujemy naturalnie owulacja powinna być (chyba) w czasie świąt, wiec chyba sobie darujemy chodzenie po lekarzach
 
Wiem, wiem! Nie ma co się doszukiwać. Ale już wcześniej brałam te same leki i nigdy organizm tak nie reagował i w sumie jutro powinnam znów zacząć brać clomid. I nie wiem co robić, bo wyglada, ze dzisiaj to ostatni dzień @.
Będziemy dalej próbować IUI. Ale od następnego cyklu. Teraz spróbujemy naturalnie owulacja powinna być (chyba) w czasie świąt, wiec chyba sobie darujemy chodzenie po lekarzach
Kurcze ,może endometrium wychodowalas solidne i dlatego taka @ ... może skonsultuj z lekarzem chociaż telefonicznie jak masz wątpliwości?

Jeszcze chwilę na Ciebie zaczekam ,a potem jeszcze chwilę ... I każdą kolejną tez zaczekam !... [emoji188][emoji177][emoji271]
 
4 kwietnia wizyta organizacyjna do in vitro ! Mam nadzieje, że mnie stad nie wyrzucicie, bo nie chce isc na inny wątek, tu jest moje miejsce :p Pani na recepcji powiedziała mi że in vitro wymagają tylko badanie wirusologiczne, czy dla swojego swietego spokoju powinnam zrobic kariotyp i amh?
 
4 kwietnia wizyta organizacyjna do in vitro ! Mam nadzieje, że mnie stad nie wyrzucicie, bo nie chce isc na inny wątek, tu jest moje miejsce :p Pani na recepcji powiedziała mi że in vitro wymagają tylko badanie wirusologiczne, czy dla swojego swietego spokoju powinnam zrobic kariotyp i amh?
U mnie amh było wymagane bo wtedy też wiadomo jak stymulować, ale to już na pierwszej wizycie kazano zrobić jak przygotowywałam sie do inseminacji. A kriotypy nie były wymagane.
 
4 kwietnia wizyta organizacyjna do in vitro ! Mam nadzieje, że mnie stad nie wyrzucicie, bo nie chce isc na inny wątek, tu jest moje miejsce :p Pani na recepcji powiedziała mi że in vitro wymagają tylko badanie wirusologiczne, czy dla swojego swietego spokoju powinnam zrobic kariotyp i amh?
U mnie amh bylo koniecznoscia zeby byla mowa o refundacji lekow...
 
reklama
Do góry