reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
@jadzia715 u mnie zwykle do 10 dni od podania, a ostatnio w 8 dniu od zastrzyku nie bylo juz po nim śladu.

A czy Ty czasem tym razem nie miałaś odpuścić robienia testów i mierzenia tempki? [emoji12] [emoji12] [emoji12]
 
@jadzia715 u mnie zwykle do 10 dni od podania, a ostatnio w 8 dniu od zastrzyku nie bylo juz po nim śladu.

A czy Ty czasem tym razem nie miałaś odpuścić robienia testów i mierzenia tempki? [emoji12] [emoji12] [emoji12]
Miałam jeden tescik jakiś z allegro odkopalam w łazience jak szukałam paska św. Dominika . Ale już więcej nie mam [emoji17]bez obaw Kochana a temperatury nie mierze bo nawet nie wiem gdzie jest mój termometr magiczny [emoji18]

" kto nie walczy ten nie niańczy "
 
Ktoś pytał o badania do ivf nam doktor kazał zrobić kariotyp i mi jakieś 3 mutacje mojemu A jakąś jedną jeśli trzeba to sprawdzę jakie badanie, A wiązania z hialuronianem i fragmentację DNA plemników, to na wstęp, żeby dobrać co potrzebujemy dodatkowo do podstawowej procedury ivf...
 
Hej dziewczynki ja dzisiaj się tragicznie czuje wczoraj na wieczór kręciło mi się w głowie i mnie mdlilo dzisiaj dalej mdli nie wiem czy to na okres czy jednak się udało tysiąc pięćset myśli na sekundę
Do pracy wracam w czwartek dobrze że po 8 godzin w poniedziałek bhcg ciekawa jestem bardzo co wyjdzie a później odpoczynek jeśli się nie uda przez 3 miesiace

" kto nie walczy ten nie niańczy "
 
Ktoś pytał o badania do ivf nam doktor kazał zrobić kariotyp i mi jakieś 3 mutacje mojemu A jakąś jedną jeśli trzeba to sprawdzę jakie badanie, A wiązania z hialuronianem i fragmentację DNA plemników, to na wstęp, żeby dobrać co potrzebujemy dodatkowo do podstawowej procedury ivf...
To ja pytałam o te badania :) Dzięki za odpowiedź, zdradzisz ile wyniosły Cię te badaniA?
 
reklama
Hej dziewczynki ja dzisiaj się tragicznie czuje wczoraj na wieczór kręciło mi się w głowie i mnie mdlilo dzisiaj dalej mdli nie wiem czy to na okres czy jednak się udało tysiąc pięćset myśli na sekundę
Do pracy wracam w czwartek dobrze że po 8 godzin w poniedziałek bhcg ciekawa jestem bardzo co wyjdzie a później odpoczynek jeśli się nie uda przez 3 miesiace

" kto nie walczy ten nie niańczy "
Jadzia weź jutro szczochańca strzel ! [emoji847]


Jeszcze chwilę na Ciebie zaczekam ,a potem jeszcze chwilę ... I każdą kolejną tez zaczekam !... [emoji188][emoji177][emoji271]
 
Do góry