reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Witajcie ! Mam pytanie ... Jestem po 1 IUI. Odbyła się ona na niepęknietym pęcherzyku , który mial 25 mm. Po 2 dniach od zabiegu miałam ogromny ból owulacyjny więc pewnie owulacja byla dopiero wtedy. Jakie są szanse , że coś z tego będzie? Dodam, ze udało się wybrać 25 mln plemników . Pozdrawiam!
 
reklama
Witajcie ! Mam pytanie ... Jestem po 1 IUI. Odbyła się ona na niepęknietym pęcherzyku , który mial 25 mm. Po 2 dniach od zabiegu miałam ogromny ból owulacyjny więc pewnie owulacja byla dopiero wtedy. Jakie są szanse , że coś z tego będzie? Dodam, ze udało się wybrać 25 mln plemników . Pozdrawiam!
Szanse są zawsze natomiast nie wiadomo ile z tych 25mln przetrwało te dwa dni
Ja za pierwszym razem miałam nie dość że za małe pęcherzyki to jeszcze pękł 3 dni po iui
Oczywiście iui nie udana no ale trzymam kciuki żebym ja była wyjątkiem pecherzyk był duży więc może jak raz
:-)

" kto nie walczy ten nie niańczy "
 
Ja dziewczynki nie śpię od 5.30. Obudziły mnie mdłości i uczucie gorącą było mi tak duszno ze masakra więc wstałam zjadłam śniadanie napiłam się kawy a teraz co chwila mi się kicha aż mnie pociąga....masakra jakaś
Mam nadzieję że to nie jest żadne chorobsko bo jadę dzisiaj do noworodka do siostry...

" kto nie walczy ten nie niańczy "
 
Ja dziewczynki nie śpię od 5.30. Obudziły mnie mdłości i uczucie gorącą było mi tak duszno ze masakra więc wstałam zjadłam śniadanie napiłam się kawy a teraz co chwila mi się kicha aż mnie pociąga....masakra jakaś
Mam nadzieję że to nie jest żadne chorobsko bo jadę dzisiaj do noworodka do siostry...

" kto nie walczy ten nie niańczy "
Oj to zdrówka! Nie daj się:) weź może aspiryne albo Coś zapobiegawczo?

Jeszcze chwilę na Ciebie zaczekam ,a potem jeszcze chwilę ... I każdą kolejną tez zaczekam !... [emoji188][emoji177][emoji271]
 
Oj to zdrówka! Nie daj się:) weź może aspiryne albo Coś zapobiegawczo?

Jeszcze chwilę na Ciebie zaczekam ,a potem jeszcze chwilę ... I każdą kolejną tez zaczekam !... [emoji188][emoji177][emoji271]
Wieczorem wezmę ale się uspokoiło:-)

" kto nie walczy ten nie niańczy "
 
Hipernova piękne wieści:-*
Jak długo u was się utrzymywalo ovitrelle u mnie 6dpo nadal jest bo robiłam test
1519463297-118fcb458338c8c3-aaaaaa.jpeg


" kto nie walczy ten nie niańczy "
 
Hipernova piękne wieści:-*
Jak długo u was się utrzymywalo ovitrelle u mnie 6dpo nadal jest bo robiłam test
1519463297-118fcb458338c8c3-aaaaaa.jpeg


" kto nie walczy ten nie niańczy "
Ja nie pamiętam ale jeszcze chyba 8 dni po był cieniuszek więc jeszcze troszkę.... do 10 myślę spokojnie....


A ja mam pierwsze podgladanie jaj 1 marca [emoji6] będzie to 10 dc ...

Jeszcze chwilę na Ciebie zaczekam ,a potem jeszcze chwilę ... I każdą kolejną tez zaczekam !... [emoji188][emoji177][emoji271]
 
Po pierwszej wizycie kontrolnej, "wzorowo zagnieżdżone" 5mm, jajo płodowe. Koniec 5 początek 6tc.
Gratuluję [emoji7]! Takie wieści lubię [emoji39]

Jeszcze chwilę na Ciebie zaczekam ,a potem jeszcze chwilę ... I każdą kolejną tez zaczekam !... [emoji188][emoji177][emoji271]
 
reklama
Ja nie pamiętam ale jeszcze chyba 8 dni po był cieniuszek więc jeszcze troszkę.... do 10 myślę spokojnie....


A ja mam pierwsze podgladanie jaj 1 marca [emoji6] będzie to 10 dc ...

Jeszcze chwilę na Ciebie zaczekam ,a potem jeszcze chwilę ... I każdą kolejną tez zaczekam !... [emoji188][emoji177][emoji271]
No to powtórka w piątek już na spokojnie co by napewno wyparował

" kto nie walczy ten nie niańczy "
 
Do góry