reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Kurde dziewczyny od dwóch dni tak się podłe czuje,że masakra. Najgorsze to jest chyba to, że przeczuwam że może to być nadciśnienie. Mierzyłam sobie wczoraj wieczorem jak już leżałam w łóżku po kąpieli, na spokojnie i było prawie 150/90. Pół nocy nie spałam, wczoraj cały dzień źle się czułam, mam zawroty głowy, serce mocniej mi bije i mam duszności. W nocy od 2-4 zero snu to samo się działo, usnęłam po 4 obudziłam się o 8 na leki i czuję się dalej źle. Mam wizytę na 14 ale boje sie, że się da mi skierowanie do szpitala. Czy jakby okazało się że to ciśnienie to w ciąży bierze się na to jakieś leki?

Napisane na RNE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Nadciśnienie w ciąży często się zdarza. Są na to tabletki. Moja koleżanka brała całą ciążę i jest wszystko ok. Dziecko zdrowe juz na świecie
 
reklama
Kurde dziewczyny od dwóch dni tak się podłe czuje,że masakra. Najgorsze to jest chyba to, że przeczuwam że może to być nadciśnienie. Mierzyłam sobie wczoraj wieczorem jak już leżałam w łóżku po kąpieli, na spokojnie i było prawie 150/90. Pół nocy nie spałam, wczoraj cały dzień źle się czułam, mam zawroty głowy, serce mocniej mi bije i mam duszności. W nocy od 2-4 zero snu to samo się działo, usnęłam po 4 obudziłam się o 8 na leki i czuję się dalej źle. Mam wizytę na 14 ale boje sie, że się da mi skierowanie do szpitala. Czy jakby okazało się że to ciśnienie to w ciąży bierze się na to jakieś leki?

Napisane na RNE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Tak dostaje sie tabletki. Ja dostalam Dopegyt. Wiem tylko ze jak pierwsze mialam miec powyzej 150 to natychmiast mialam jechac do szpitala. I pojechalam... 2 tyg przed terminem... Tam mi powiedzieli ze juz mnie zostawiaja to dostalam cisnienie 198/123 :)
 
Kurde dziewczyny od dwóch dni tak się podłe czuje,że masakra. Najgorsze to jest chyba to, że przeczuwam że może to być nadciśnienie. Mierzyłam sobie wczoraj wieczorem jak już leżałam w łóżku po kąpieli, na spokojnie i było prawie 150/90. Pół nocy nie spałam, wczoraj cały dzień źle się czułam, mam zawroty głowy, serce mocniej mi bije i mam duszności. W nocy od 2-4 zero snu to samo się działo, usnęłam po 4 obudziłam się o 8 na leki i czuję się dalej źle. Mam wizytę na 14 ale boje sie, że się da mi skierowanie do szpitala. Czy jakby okazało się że to ciśnienie to w ciąży bierze się na to jakieś leki?

Napisane na RNE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Są leki. Moja koleżanka brała. Ale dwa tyg przed terminem porodu leżała na patologii bo lekami już na koniec nie szło uregulować tak jej ciśnienie skakało i strasznie puchła. Obawiali się zatrucia ciążowego. Poród zakończony cc dziewczynka zdrowa.
 
A slyszalyscie coś o badaniu na homocysteine? Do czego to jest potrzebne ?

" kto nie walczy ten nie niańczy "
 
Kurde dziewczyny od dwóch dni tak się podłe czuje,że masakra. Najgorsze to jest chyba to, że przeczuwam że może to być nadciśnienie. Mierzyłam sobie wczoraj wieczorem jak już leżałam w łóżku po kąpieli, na spokojnie i było prawie 150/90. Pół nocy nie spałam, wczoraj cały dzień źle się czułam, mam zawroty głowy, serce mocniej mi bije i mam duszności. W nocy od 2-4 zero snu to samo się działo, usnęłam po 4 obudziłam się o 8 na leki i czuję się dalej źle. Mam wizytę na 14 ale boje sie, że się da mi skierowanie do szpitala. Czy jakby okazało się że to ciśnienie to w ciąży bierze się na to jakieś leki?

Napisane na RNE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Koniecznie powiedz o tym na wizycie.
Są na to tabletki i trzeba będzie juz kontrolować kilka razy dziennie.
 
Dobry ...

Zuzik powiedz kochana a kolagen q10 to tylko do owu brałas? A acard ?

Ja to mam taki pakiet na ten cykl że nie wiem czy watroba mi ujedzie [emoji23]

My podchodzimy ostatni raz do iui ...potem chce juz in vitro ....

Pijemy nawet zioła razem w tym cyklu [emoji41] inofem siorbam 2 razy dziennie, clo,Wiesiek i dong , q10 ,acard ...

A przed iui m wypije energetyka chyba [emoji23]

Jeszcze chwilę na Ciebie zaczekam ,a potem jeszcze chwilę ... I każdą kolejną tez zaczekam !... [emoji188][emoji177][emoji271]
Hejo!

Koenzym do owulacji. Bo to na jakość komórek.
Acard cały czas to na ukrwienie macicy, nawet kilka dni po pozytywnej becie.
Inofem piłam 1 raz dziennie, do inseminacji. Po zabiegu przeszłam na zwykły kwas foliowy, bo tam coś wyczytałam, że jak się podejrzewa ciążę to żeby z lekarzem skonsultować.

Mąż przed oddaniem nasienia wypił małą ale bardzo mocną kawę.
I brał witaminy fertilman
 
U mnie zaczęły się mdłości. I oczy same się zamykają. W pierwszej ciąży potrafiłam spać nawet po 12 godzin. Teraz to oczywiście nie wchodzi w grę.
 
U mnie zaczęły się mdłości. I oczy same się zamykają. W pierwszej ciąży potrafiłam spać nawet po 12 godzin. Teraz to oczywiście nie wchodzi w grę.
A który to Kochana tc?Nie wiem ja jakoś mam dziwne takie coś że jak kobieta ma mdłości i wymioty to ciaza lepiej się rozwija nie wiem czego tak ale jakoś mam takie przekonanie więc Kochana rzygusiaj na zdrowie :-*:-* Twoje i Fasolinki:-*

" kto nie walczy ten nie niańczy "
 
Z tym ciśnieniem to coś q tym jest bo ja wypijam codziennie rano mocna kawę i za dwie godziny znowu o mam duszności jakbym w pełni nie mogła zaczerpnąć powietrza i tylko po kawie

" kto nie walczy ten nie niańczy "
 
reklama
A który to Kochana tc?Nie wiem ja jakoś mam dziwne takie coś że jak kobieta ma mdłości i wymioty to ciaza lepiej się rozwija nie wiem czego tak ale jakoś mam takie przekonanie więc Kochana rzygusiaj na zdrowie :-*:-* Twoje i Fasolinki:-*

" kto nie walczy ten nie niańczy "
Dopiero 5t2d.
W pierwszej ciąży rzygałam jak kot do 3 miesiąca. Przyjmowało mi tylko wodę i wafle ryżowe. Schudłam prawie 5kg...
Ale miałam taką świadomość, że ktoś tam mieszka i zniosę wszystko :)
 
Do góry