reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
W mojej parafii również są fajni młodzi księża całkowicie inaczej podchodzą do poczęcia różnymi metodami czy to ivf czy iui czy każda inna
Tak jak napisałam nie zarabiamy z mężem na tyle żeby na to odłożyć a ja nie mam już sił tak tyrac (pracuje fizycznie) żeby znów zbierać na ivf może kiedyś jak będą lepsze czasy to kto wie ale póki co nie ma nawet o czym mówić

" kto nie walczy ten nie niańczy "
 
reklama
Ja się modlę bardzo często mam nawet pasek Świętego Dominika muszę nawet go poszukać bo gdzieś się zawieruszyl i modlitwy do Św. Judy i Św. Dominika :-):-) wcale się tego nie wstydzę :-)

" kto nie walczy ten nie niańczy "
 
Idę dziewczynki spać niby spałam po południu a już jestem zmęczona może przez to że chycilam się dokończenia puzzli zostały same szare i jest trochę zabawy z tym hehe:-) dobranoc i miłej nocy kochane :-*

" kto nie walczy ten nie niańczy "
 
Ja się modlę bardzo często mam nawet pasek Świętego Dominika muszę nawet go poszukać bo gdzieś się zawieruszyl i modlitwy do Św. Judy i Św. Dominika :-):-) wcale się tego nie wstydzę :-)

" kto nie walczy ten nie niańczy "
Ja też mam ;-) i modlę się. Może kiedyś Bog mnie wysłucha.
 
Ja się modlę bardzo często mam nawet pasek Świętego Dominika muszę nawet go poszukać bo gdzieś się zawieruszyl i modlitwy do Św. Judy i Św. Dominika :-):-) wcale się tego nie wstydzę :-)

" kto nie walczy ten nie niańczy "
Na forum o in vitro większość dziewczyn modli się do św. Rity może i to włączyć [emoji110] [emoji4]

Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No dziewczynki położyłam się i tak leżę raz mi gorąco raz mi zimno skóra całą mnie swędzi jest mi mega niedobrze masakra stoi mi koło.lozka pepsi i herbata gorzka z cytryną nie wiem jak to się do rana skończy...
Ehhh co miesiąc jakieś nowe rewolucje....

Św.Rita? No muszę poczytać [emoji4]

" kto nie walczy ten nie niańczy "
 
reklama
Do góry