reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Hej, u mnie powtórka z miesiąca poprzedniego, 22 dc, ćmienie brzucha jak zwykle, dziś rano kremowo mleczny śluz już zwiastujący jak w poprzednim cyklu @. Okazało się też, że mam paciorkowca- streptococcus agalactiae. Stan psychiczny na dziś- załamanie nerwowe.
 
reklama
Dziewczyny, pomóżcie mi!
Cała się trzęsę ... Nie wiem co mam o tym myśleć. Na teście jest druga mega blada kreska I mój M też ją widzi. Jutro planowo powinnam dostać miesiączkę.
Tak to wyglada.
 

Załączniki

  • PART_1513843332188.jpeg
    PART_1513843332188.jpeg
    43,8 KB · Wyświetleń: 114
Tuczusia super beta to formalnosc:))

Napisane na GT-I9300 w aplikacji Forum BabyBoom
Chodzi o to że ja nie mogę być w ciąży... Nie miałam inseminacji, odpuściliśmy, były 2 jajeczka ale po prawej stronie, a prawy jajowód mam niedrożny. Po za tym M ma bardzo słabe nasienie. I jeszcze przytulalismy się tylko 1 raz. Na betę dopiero po poludniu, po pracy mogę iść . Oszaleje!!!!
 
Przestymulowanie to hiperka. Czyli za dużo jajeczek w jajniku. Może to prowadzić do wodobrzusza ale to już ciężkie powikłanie [emoji6] stymulację zaczyna się w zależności od protokołu. Jak pojedziesz na początku stycznia i będziesz miała wszystkie badania wymagane do ivf to lekarz może zacząć stymulację od 2-3 dnia cyklu i to jest krótki protokół długo natomiast poprzedzają tabletki antykoncepcyjne ale w jakich przypadkach się go zaleca nie jestem w stanie Ci powiedzieć. Ja miałam krótki bo mam wszystkie badania książkowe jednak wysokie amh bo aż 10.40 . Jakie masz badania już zrobione?
I nie jestem ekspertem od ivf. Mało wiem na ten temat ale zadaje pytania lekarzowi i oczywiście na wątku o ivf, tam dziewczyny sa skarbnica wiedzy [emoji6]
Ja mam 34 lata wiec wg ustawy nie mogą zapłodnić więcej niż 6 zarodków. Są oczywiście wyjątki od reguły ale to chyba trzeba mieć cięższe schorzenia. Oocyty to nic innego moja droga jak Twoje pecherzyki, które rosną w jajnikach. Mrożą je po to, żeby np albo oddać do adopcji albo gdyby np żaden transfer z zarodków się nie przyjął, rozmnażają oocyty i jak się badają zapładniają [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
A masz moze pco? Bo ja mam i to bylo wskazaniem do zaplodnienia wszystkich komorek...
 
Chodzi o to że ja nie mogę być w ciąży... Nie miałam inseminacji, odpuściliśmy, były 2 jajeczka ale po prawej stronie, a prawy jajowód mam niedrożny. Po za tym M ma bardzo słabe nasienie. I jeszcze przytulalismy się tylko 1 raz. Na betę dopiero po poludniu, po pracy mogę iść . Oszaleje!!!!

Tyczusia cuda się zdążają [emoji6] idź na betę po pracy będzie wszystko wiadomo [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry