reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Witam. Wczoraj robiłam wyniki TSH F T4 F T3. Niby wszystko jest w normie
TSH - 1,24 (0,27-4,2)
F T3 - 5,53 (3,1-6,8)
F T-4 - 16,73 (12-22)
ale przeczytałam na forum, że dla kobiet planujących ciąże F T4 powinno być wyższe, ponieważ wynik między 12 a 17 jest zły jeśli chodzi o planowanie dzidzi.
Czy może któraś z przyszłych mam też tak miała lub wie coś na ten temat ?
Wizytę u gin mam dopiero 13 grudnia a trochę martwi mnie ten wynik.
 
reklama
Witam. Wczoraj robiłam wyniki TSH F T4 F T3. Niby wszystko jest w normie
TSH - 1,24 (0,27-4,2)
F T3 - 5,53 (3,1-6,8)
F T-4 - 16,73 (12-22)
ale przeczytałam na forum, że dla kobiet planujących ciąże F T4 powinno być wyższe, ponieważ wynik między 12 a 17 jest zły jeśli chodzi o planowanie dzidzi.
Czy może któraś z przyszłych mam też tak miała lub wie coś na ten temat ?
Wizytę u gin mam dopiero 13 grudnia a trochę martwi mnie ten wynik.
 
Witam. Wczoraj robiłam wyniki TSH F T4 F T3. Niby wszystko jest w normie
TSH - 1,24 (0,27-4,2)
F T3 - 5,53 (3,1-6,8)
F T-4 - 16,73 (12-22)
ale przeczytałam na forum, że dla kobiet planujących ciąże F T4 powinno być wyższe, ponieważ wynik między 12 a 17 jest zły jeśli chodzi o planowanie dzidzi.
Czy może któraś z przyszłych mam też tak miała lub wie coś na ten temat ?
Wizytę u gin mam dopiero 13 grudnia a trochę martwi mnie ten wynik.
Nie mam pojęcia ale ja miałam 15.2 i mówił że wszystko ok.
 

Załączniki

  • IMG_20171206_130743.png
    IMG_20171206_130743.png
    98,9 KB · Wyświetleń: 71
To mnie zaskoczyłas , dwóch lekarzy widziało te wyniki i mówili, że ok, a z tej tabletki wynika że moje też nie sa dobre. Poczekaj na wizytę i swojej gin wtedy na pewno wszystko Ci powie. Wiesz jak to internet. Wszystko się tu znajdzie co może poschizowac.
 
Nie

Nie mam, bo jeżdżę do Czech do kliniki. Ale miałam parę cykli jeszcze w Polsce monorowanych i zawsze pekaly i to bez pregnylu. Chyba pójdę za Twoja rada i tak zrobie , a w domu mam jeszcze tabsy. Nie wiem czy to wynik jego niedelikatnosci czy faktycznie pękł pęcherzyk bo ból spory z lewej strony ad ciężko chodzić normalnie. A i nic nie mówił o poprawaniu przytulaniem wieczorem ale to chyba oczywiste co? :) No zobaczymy, teraz czekanie i zobaczymy czy prezent pod choinkę się uda dla męża :)
Z tym poprawianiem chodzi o wywołanie "falowania" "pulsowania" macicy, co w tym wypadku ma pomóc plemnikom w dotarciu do celu.
Pęcherzyk był duży, więc ten ból może świadczyć o pękaniu.
Gdyby się przedłużał, zrób gdzieś kontrolne usg.
Trzymam kciuki :)
 
Poszłam do łazienki i znowu to samo co ostatnio. Śluz przezroczysty lekko z krwią. Tak całkiem sporo. To normalne czy raczej niepokojące? Mam nadzieje ze to nie nasienie już wyplynelo. :errr:
 
Regiem sluzu sporo bo masz owu i to dobrze. Co mialo zostac to zostalo.A po iui mozesz miec delikatne krwawienie. W koncu troche pezyrzadow w nas wpychaja:))) teraz czekanie....

Napisane na GT-I9300 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Poszłam do łazienki i znowu to samo co ostatnio. Śluz przezroczysty lekko z krwią. Tak całkiem sporo. To normalne czy raczej niepokojące? Mam nadzieje ze to nie nasienie już wyplynelo. :errr:
Nic się nie martw. Wszystko w porządku. A niewielka ilość krwi może być po pęknięciu pęcherzyka.
A nasienia podają mało więc wszystko zostało na swoim miejscu. ;)
 
Do góry