reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Jestem właśnie po. Pęcherzyk był 25mm , endometrium 13 i nie było mojego lekarza i nie kazał mi brac żadnych tabletek. Pisałam do mojego, stwierdzil że on by profilaktycznie dał progesteron ale endo grube więc powinno byc ok. W ogóle ten lekarz co mnie inseminowal taki niedelikatny brrr.
 
Ostatnia edycja:
Jestem właśnie po. Pęcherzyk był 25mm , endometrium 13 i nie było mojego lekarza i nie kazał mi brac żadnych tabletek. Pisałam do mojego, stwierdzil że on by profilaktycznie dał progesteron ale endo grube więc powinno byc ok. W ogóle ten lekarz co mnie inseminowal taki niedelikatny brrr.
Czyli pęcherzyk już powinien pękać. Masz zrobić kontrolnej usg czy pękł?
Warto, żeby czasem jakieś dziadostwo nie urosło.
Nie wszystkie kliniki przepisu ja Progesteron po IUI. Jak chcesz mieć pewność, że nie jest za niski to zbadaj w 19-20 d.c. wtedy w razie "w" podjedziesz po receptę na luteinę czy Duphaston.
[emoji110] [emoji110] [emoji110]
 
reklama
Nie
Czyli pęcherzyk już powinien pękać. Masz zrobić kontrolnej usg czy pękł?
Warto, żeby czasem jakieś dziadostwo nie urosło.
Nie wszystkie kliniki przepisu ja Progesteron po IUI. Jak chcesz mieć pewność, że nie jest za niski to zbadaj w 19-20 d.c. wtedy w razie "w" podjedziesz po receptę na luteinę czy Duphaston.
[emoji110] [emoji110] [emoji110]
Nie mam, bo jeżdżę do Czech do kliniki. Ale miałam parę cykli jeszcze w Polsce monorowanych i zawsze pekaly i to bez pregnylu. Chyba pójdę za Twoja rada i tak zrobie , a w domu mam jeszcze tabsy. Nie wiem czy to wynik jego niedelikatnosci czy faktycznie pękł pęcherzyk bo ból spory z lewej strony ad ciężko chodzić normalnie. A i nic nie mówił o poprawaniu przytulaniem wieczorem ale to chyba oczywiste co? :) No zobaczymy, teraz czekanie i zobaczymy czy prezent pod choinkę się uda dla męża :)
 
Do góry