reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
1512243717-64609877561e59bb-aaaaaa.jpeg


3 iui[emoji6]

Napisane na LG-H870 w aplikacji Forum BabyBoom
Super, wraca wiara! A jak Was było? Ile lat starań i jakie problemy? Szczere gratulacje i dbaj o siebie :)
 
reklama
Moje drogie, dostałam już leki i czekam tylko na @ od 2 dnia zastrzyki, dostałam Mensinorm. Ale masakra w prawie każdej aptece odmówiono mi zamówienia leku albo zasłaniali się ze recepta zle wypisana. Dopiero dzisiaj mój mąż pojechał do kliniki i panie w recepcji nakierowany go na aptekę, która nie zrobiła problemów. Szlag mnie trafia na takie podejście!!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Moje drogie, dostałam już leki i czekam tylko na @ od 2 dnia zastrzyki, dostałam Mensinorm. Ale masakra w prawie każdej aptece odmówiono mi zamówienia leku albo zasłaniali się ze recepta zle wypisana. Dopiero dzisiaj mój mąż pojechał do kliniki i panie w recepcji nakierowany go na aptekę, która nie zrobiła problemów. Szlag mnie trafia na takie podejście!!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
A czemu robią problem z tym lekiem?
 
reklama
Do góry