reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
reklama
Joaszka gratuluje, niesamowite. A tak na predce robiona. Jaka bralas luteine? Na peknietym czy przed? Na ilu pecherzykach I czy bralas cos na pekniecie?
 
Joaszka gratuluje, niesamowite. A tak na predce robiona. Jaka bralas luteine? Na peknietym czy przed? Na ilu pecherzykach I czy bralas cos na pekniecie?
Luteinę dopochwową. A iui jak robił był już płyn więc były w trakcie. Iui o 17 w czw.a w piątek o 12 już nie było pęcherzyków[emoji6] standardowo był ovitrelle

Napisane na LG-H870 w aplikacji Forum BabyBoom
 
1512243717-64609877561e59bb-aaaaaa.jpeg


3 iui[emoji6]

Napisane na LG-H870 w aplikacji Forum BabyBoom

Gratuluje !!! Teraz dbaj i siebie i kropka :) rośnijcie zdrowo
Jak się cieszę [emoji846][emoji846][emoji846] kolejny przykład na to że nie wolno się poddawać :)



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Na razie bardziej strach...ale wiadomo że się cieszę. Oby do wizyty u lekarza[emoji6]

Napisane na LG-H870 w aplikacji Forum BabyBoom

Tak myślałam, że tak powiesz. Chyba każda staraczka ma po zobaczeniu dwóch kresek takie odczucie. Trzymamy kciuki by się udało. Ja mam stresa przed tym cyklem. Nowy plan I nowe metody. Muszę sie go wyzbywać by nie przeszkadzał.
 
Joaszka, gratulacje!
Coś tak czułam, że Ci się uda, bo mało smęciłaś na forum [emoji14]
Dbaj o siebie i Kropka. Czekamy na serduszko. Kiedy wizyta?
Będziesz robić betę i sprawdzać przyrosty?
 
reklama
Joaszka gratulację :) wow wkońcu przełamałaś czyli teraz czekamy na wysyp bet .
U mnie okres przyszedł dość mocny ale uwaga podchodzę do 3 iui za namową męża około 10.12 mam monitoring a potem zobaczymy kiedy owszem z dużą wiarą że się uda :)
Powodzenia dziewczynki :)
 
Do góry