reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Testowanie mam w sobotę, dziś o mały włos nie poleciałam na betę. Już nie mogę, to jest jakaś masakra. Nie myślę o niczym innym. A jednocześnie myśląc boję się, że jak za dużo będę myśleć to nic z tego nie wyjdzie, więc staram się nie myśleć. OBŁĘD!
A jednak cały czas mam nadzieję ...
 
Alicja niestety organizm to skomplikowany mechanizm. To nic innego Ci nie pozostaje jak...czekac:)
Ja juz czuje ze nadchodzi @, wiec juz mysle o nowym cyklu:))

Napisane na GT-I9300 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Testowanie mam w sobotę, dziś o mały włos nie poleciałam na betę. Już nie mogę, to jest jakaś masakra. Nie myślę o niczym innym. A jednocześnie myśląc boję się, że jak za dużo będę myśleć to nic z tego nie wyjdzie, więc staram się nie myśleć. OBŁĘD!
A jednak cały czas mam nadzieję ...
Tyczusia,jak ja czytam Ciebie to jakbyś w mojej głowie siedziała :-) Widzę,ze myślenie mamy identyczne :-)
Ja jutro powinnam isc na bete,ale odpuszczam. Po poniedzialkowym teście nie mam raczej zludzen. Juz czuje,ze okres nadchodzi..A w pracy mam taki zapierdziel,ze udaje mi się czasem nie myslec.
 
Tyczusia,jak ja czytam Ciebie to jakbyś w mojej głowie siedziała :-) Widzę,ze myślenie mamy identyczne :-)
Ja jutro powinnam isc na bete,ale odpuszczam. Po poniedzialkowym teście nie mam raczej zludzen. Juz czuje,ze okres nadchodzi..A w pracy mam taki zapierdziel,ze udaje mi się czasem nie myslec.
Gotart, cieszę się, bo to znaczy, że nie zwariowałam. A jeśli zwariowałam to nie jestem w tym sama :p
 
Dziewczyny dopadla mnie jakas choroba:( jutro chyba do lekarza ide. Powinnam sie wsyrzymac z lekami do soboty ale chyba zatstuje jutro jesli mi sie nie poprawi. To bedzie 13 dzien po.
 
Mam nadzieje ze to nie choroba a fasolek.
HiperNova witaj rozgosc siè .Jakie u Ciebie wskazañia do iui

U mnie narazie @ brak. Czekam.
Za ta przedluzonà cierpliwošç šwîètà zostanè
 
reklama
Do góry