reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Kurcze mam to samo. jeszcze calutki tydzień do testowania a przeziębienie mnie wzięło. I teraz brać jakieś leki czy nie ryzykować?
 
U mnie niedoczynność tarczycy i hiperprolaktynemia (ale cykl jak w zegarku) u M zbyt mała ilość nasienia. Najgorsze to czekanie, testy chyba bym robiła codziennie . Po za tym się nie załamujemy i wszystko bierzemy na wesoło.
 
Z usg pęcherzyk 14mm na drugim same drobne, w sobote kolejne usg. I się wyjaśni kiedy IUI
Ja w zeszły poniedziałek miałam 12mm , w środę pregnyl i w czwartek IUI. Ponoć w czwartek wieczorem miał pęknąć. Rano była IUI , wieczorem mieliśmy poprawić. A co z tego wyszło okaże się za tydzień. Na razie nie czuję nic oprócz przeziębienia i okropnych czarnych myśli że się nie udało :p
 
Hej u mnie miala pojawic sie @ ale nie zawitala mialam pozna owulke wiec pewnie sie opozni ale w tym cyklu zapomnialam co to pms czuje sie jakbym polyknela pilke do tego nieprzespana nocka chodze jak zombi eh, ja po 4 iui odpuscilam teraz czekam na laparoskopie ale najpierw musze miec ok biocenoze a co tam u was
 
Dziewczyny myślicie że przy przeziębienie normalnie brać leki czy jednak ostrożnie. Na test za wcześnie a jakby daj Boże się udało to może lepiej nie faszerowac się lekami a czuję że mnie coraz bardziej rozkłada.
 
reklama
Mi sie wudaje ze na piczatku nue szkodza leki bo dziecko pobiera z ciałka zółtego a nie od mamy .

Teraz mam ja pytanie czy dupaston møze zatrzymac okres ?
 
Do góry