reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Wikula strasznie mi przykro myslałam że Ty napiszesz dobrą wiadomość. trzymaj się ciepło
trzeba walczyć dalej!!!!! ja juz zajęłam się porządkami więc staram się nie myśleć, ten cykl mam mieć bez stymulacji naturalny, a mąż na witaminkach więc zobaczymy czy coś zaskoczy.
 
Wikulaa ja mam jeszcze nadzieje że będzie dobrze, czytałam różne historie o tempce spadającej w ciąży wiec jeszcze trzymam &&&&&&&&&&:tak:
Dziewczyny jestem już po zabiegu, właśnie leże bo boli mnie przy pachwinie bo tam mam szwy założone no i ogólnie cała noga troche rwie bo na dolnej kończynie też miałam usunięte ale tam są małe nacięcia:baffled:
Dziękuje wam, buziole:-)
 
Pierwszy raz miałam wycinane jak miałam jakies 18 lat na obu nogach, a lat mam 29 skończone w maju. Jestem szczupłą osobą więc to może raczej po ojcu odziedziczyłam żylastość;-)
Świetnie że wyniki wyszły dobrze:tak:
to jesteś moją rówieśniczką ja z kwietnia:) ja też szczupła jestem
trzymaj się i szybciutko zdrowiej i do dzieła kochana:)
u mnie du..pa tempka poleciała na łeb, na szyję...lada moment @ przyjdzie...załamana jestem....
przykro mi ale może jeszcze jest nadzieja?
 
reklama
Do góry