reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
asienka:) - to moze umow sie na wszelki wypadek do innego lekarza na USG, okreslic wielkosc i podac moze kazdy inny lekarz; ja bylam na USG w 12 dniu cyklu a na pregnyl przyszlam w 14 dniu i 15 dnia IUI

Dzięki Natus za odpowiedz :-) tylko że te kobitki w rejestracji nie przyjmują z dnia na dzień tylko mniej-więcej z 2tyg. wyprzedzeniem bo tam jest zawsze full ludzi więc ja zawsze dzwoniłam najpierw do mojego ginek. na prywatny tel a on mnie zapisywał w rejestracji albo kazał przyjeżdzac na daną godz.
Troche mnie uspokoiłaś więc poczekam na mojego lekarza:tak:
 
reklama
asienka ja zawsze byłam w 12 dc na wizycie w tym samym dniu miałam pregnyl a na następny dzień zabieg, więc się nie stresuj tak bardzo bo to tylko zaszkodzi. trzymaj się!!!! U mnie na razie nic nowego mąż na witaminkach i boję się że wyniki będą nadal złe, nie wiem mam takie przeczucie a wtedy moje szansze są zerowe, no cóż zobaczymy w połowie grudnia po badaniu.
 
ja na razie nie będę podchodizła do koloejny IUI, ale mam nadzieję, że mnie nie wyrzucicie??????????
Teraz czeka mnie laparo (w styczniu) a potem ewentualnie jeszcze jedno podejście do IUI...
 
ja na razie nie będę podchodizła do koloejny IUI, ale mam nadzieję, że mnie nie wyrzucicie??????????
Teraz czeka mnie laparo (w styczniu) a potem ewentualnie jeszcze jedno podejście do IUI...
oj Ty wariatko jasne, ze Cie nie wyrzucimy ;)
no mi asienko udało sie umowic na 30...to bedzie 15dc...owu około 17dc wiec spokojnie mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze:-) a poki co seksimy sie :-D
 
Hej dziewczynki!
Widze ze tu goraco, wszystkie tuz tuz przed IUI:-D Ja musze czekac do stycznia a i to niewiadomo, bo pojawily sie komplikacje:dry:
Powiedzcie mi prosze czy przed IUI musialyscie zrobic jakies badania??? jesli tak to jakie?? Na co dostalyscie skierowanie?? bardzo Was prosze o odpowiedz bo to wazne. My z miom M dostalismy skierowania na badanka z krwi jest ich troche(min.LH,FSH,TSH, prolaktyna, anty HIV itp.) problem w tym ze mieszkamy za granica i musimy je robic tu prywatnie. Bylam u mojego lekarza i pytalam orientacyjnie ile nas to wyniesie po obliczeniu wszystkiego wyszlo ok 400 F to na polskie ok 2000 zl:szok: Jest to strasznie duza suma tym bardziej ze za inseminacje zaplacimy tylko 750 zl. I nie wiem co teraz, moj lekarz tu w UK poradzil mi zebym zapyta mojej doktor w Polsce czy mozemy podejsc do IUI bez tych badanek. On swierdzil ze te badania nie sa potrzebne do tego zabiegu i on nie widzi potrzeby ich robienia, tym bardziej ze IUI bedzie robiona prywatnie. Napisalam maila do mojej Pani doktor i czekam na odpowiedz. Boje sie ze niezgodzi sie zrobic nam IUI bez tych badan:-( A wtedy nie wiem co zrobimy tak bardzo czekam na ten styczen a jeszcze sie okaze ze nic z tego:-( Powiedzcie mi prosze czy Wy tez koniecznie musieliscie miec takie badanka przed IUI???
 
moim zdaniem nie trzeba robić tych badań przed IUI, ja nie maiłam ich robionych, w polsce one pewnie nie są takie drogie, dlatego lekarz kazał je zrobić...a mąż miał badane nasienie???
 
Dziekuje wikulaa za odpowiedz troche mnie pocieszylas:-) zapewne te badanka w Polsce sa one tansze ale niestety nie mamy mozliwosci ich zrobienia w kraju... A badanie nasienia maz mial robione trzykrotnie...
 
wiesz ty płacisz za inseminację, więc jeżeli chcesz ją robić bez badań to lekarz nie powinien być przeciwny, mam nadzieję, że się wszystko uda!!!
 
reklama
Kochana to samo powiedzial moj lekarz tu w UK:-) Ze place i wymagam, a te badanka nie sa do nieczego potrzebne:tak: Jejku dziekuje Ci bardzo za odpowiedz, kamien spadl mi z serca ze ty nie musialas robic tych badan, to znaczy ze faktycznie nie sa one potrzebne:-D Jeszcze raz wielkie dzieki, dam znac co moja doktor odpisala.Mam nadzieje ze bedzie dobrze:-)
 
Do góry