reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
hej dziewczyny ja powinnam testowac za tydzien,ale nawet nie bede po tym jak lekarz przedstawil mi sytuacje nie robie sobie nadziei,poczekam tylko do @ i dzwonie zeby umowic wizyte na INV
ale za was babeczki trzymam mocno &&&&&&&

sylkabecia aby tak dalej !
zaciskam mocno &&&&&
wiesz olga czasem jest tak że nie dają szans nawet na invitro a po pewnym czasie kobiety same zachodzą więc ja trzymam za sukces u ciebie nie ważne z jakiej metody zrodzony:)&&&&&
 
reklama
Sylkabecia i jak tescik robiłaś????
Lopop mam nadzieje że twoje badania wyjdą dobrze i że nie bedziesz musiała się martwić i stresowac;-)
Kochane dziękuje wam za odpowiedz na moje pytanie o IUI
Olga trzymam za ciebie&&&& kochana cuda się zdarzają więc głowa do góry, póki nie ma okresu to zawsze jest nadzieja:tak:
Asiiek, Wikulaa a Wy jak tam kochane???
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
A ja Kochane dzisiaj mam plamienia czyli okres się zbliża czyli jutro albo niedziela się zacznie no i zbliżam się do IUI teraz dopiero chyba to do mnie dochodzi...
Dziewczyny jak ja wam zazdroszcze że wy już na dniach testujecie a mnie dopiero zacznie stres zżerać:baffled:
Jak długo trwa sam zabieg inseminacji i czy boli troche? jak to wygląda?
ja po podaniu nasieniależałam 45minut z rozłożonymi nogami do góry, nie sjest to wygodna pozycja, ale mam nadzieję skuteczna:))

hej dziewczyny ja powinnam testowac za tydzien,ale nawet nie bede po tym jak lekarz przedstawil mi sytuacje nie robie sobie nadziei,poczekam tylko do @ i dzwonie zeby umowic wizyte na INV
ale za was babeczki trzymam mocno &&&&&&&

sylkabecia aby tak dalej !
zaciskam mocno &&&&&
Więcej optymizmu, nadzieja jest zawsze:)) Trzymam kciuki, żeby się udalo!!!

Ja jutro mam ostatni dzien cyklu i jak wszystko dobrz pójdzie to we wtorek robię test...
 
asienka wikula dzięki bardzo!!
wikula głowa do góry następny cykl przed nami, moze tym razem, tylko trzeba czyms się zająć żeby o tym na okrągło nie mysleć. Ale idą święta można się wziąć za przygotowania.
pozdrawiam was serdecznie!!!!
 
reklama
hejka dzieczyny!
ja 30.11 jade na usg i ustalamy termin IUi mysle ze 1-2.12 :-) mam mega stresa...oby mi tak wszystko ładnie urosło..i endo i jajeczka..
 
Do góry