reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Moje drogie. Mam za sobą dwa długie dni przemyśleń i rozmów z Malzem. Z ivf wstrzymujemy się do końca roku, niestety nie wyrobimy finansowo. Postanowiłam także na trochę uciec z forum. Za wszystkie trzymam mocno kciuki i życzę Wam powodzenia w staraniach. Oby jak najszybciej każda z Was zobaczyła upragnione serduszko na usg. Miałabym także ogromna prośbę, czy któraś może przejąć kalendarz? Byłabym wdzięczna [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
To i ja się ujawnię[emoji6] starania o 2 dziecko od października. Wyszedł niedrożny prawy jajowód i obniżona morfologia plemników. Dostałam skierowanie na laparoskopie ale po konsultacji z lekarzem który oprócz kliniki leczenia niepłodności pracuje w szpitalu,że na razie próbujemy inseminacji na drożnym jajowodzie. Zrobiliśmy już badania wirusologiczne. Niestety w tamtym cyklu jajo po stronie niedrożnej...Mimo własnej owu jestem na clo.Żeby zwiększyć szanse. Bo wygląda na to że prawy jajnik silniejszy (3 owu pod rząd z prawego...).Od tego cyklu clostilbegyt 2x1 (3 do 7 dc).
Znając moje szczęście pewnie znów urośnie po złej stronie...
A i taki tam "szczegół"-37 lat a mąż 45...
Zbyt długo zwlekaliśmy z decyzją o 2 dziecku. Ba,miało być tylko jedno...

Gratuluję wszystkim zafasolkowanym i życzę powodzenia tym nadal pracującym![emoji6]

Może jest tu jakaś staraczka z niedrożnym jajowodem?
Albo taka 35+?[emoji6]

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Moje drogie. Mam za sobą dwa długie dni przemyśleń i rozmów z Malzem. Z ivf wstrzymujemy się do końca roku, niestety nie wyrobimy finansowo. Postanowiłam także na trochę uciec z forum. Za wszystkie trzymam mocno kciuki i życzę Wam powodzenia w staraniach. Oby jak najszybciej każda z Was zobaczyła upragnione serduszko na usg. Miałabym także ogromna prośbę, czy któraś może przejąć kalendarz? Byłabym wdzięczna [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Trzymam kciuki oby wszystko poszło po waszej myśli!

Niestety strasznie dużo kosztuje czy diagnozowanie czy leczenie niepłodności...a minister zdrowia k...kalenadarzyk za grubą kasę promuje...

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Joaszka ja jestem , mam lewy jajowód jest nie drożny pomimo próby udrożnienia , jedno dzidzie już mamy starania naturalne a teraz 8 miesięcy i nic mimo iui ale nie tracimy nadzieji poprostu na Nas też przyjdzie pora :)
 
Joaszka ja jestem , mam lewy jajowód jest nie drożny pomimo próby udrożnienia , jedno dzidzie już mamy starania naturalne a teraz 8 miesięcy i nic mimo iui ale nie tracimy nadzieji poprostu na Nas też przyjdzie pora :)
Ja prawy. Najprawdopodobniej bo kontrast nie wszedł nawet...jest opcja że mógł to być skurcz. I miałam sprawdzić w laparoskopii ale na razie próbujemy inseminacji na drożnym jajowodzie. Szkoda tylko że lepszy jajnik jest po złej stronie...

Córka ma 7 lat. 7 mcy starań a właściwie 3 wspólnego mieszkania...

Nie mam pojęcia co z tym jajowodem...czemu tak wyszło...Żadnych zapalen przydatków,zabiegów ginekologicznych...Infekcje grzybicze podobno są bez wpływu...
Gin twierdzi że mogła być jakieś zapalenie którego nie czułam...

No tak czy siak lipa. I jeszcze wiek...no i te plemniki. Mąż naprawdę dba o siebie od zawsze i robi wszystko jak zalecają żeby plemniki były dobre...witaminy fertilman plus brał 3 mce przed badaniem i średnio jak widać. Ilość i wszystko ma w normie tylko i aż morfologia 2 %...



Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Joaszka ja zaszłam w drugą ciąże mając 35 lat, mąż 40 ;) trzeba być dobrej myśli i się nie poddawać

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
Eh gdyby to była tylko kwestia wieku...a tu dodatkowe przeszkody...
Ciąża z inseminacji?

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
"Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa,
żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować.
Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń,
złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń."

11-12 -Jolancik - starania naturalne
16 - Ewa199 - monitoring cyklu
17-18 Nuna85 -termin spodziewanej @

Nigdy się nie poddawaj. Nigdy, nigdy i jeszcze raz nigdy!!!!
[/]

Ponawiam prośbę dziewczyny, kto może zająć się kalendarzem?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry