reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Hej Dziewczyny :) Jestem tu nowa. Chciałabym się dowiedzieć, które z Was miały iui w Kielcach na Prostej? Jakie badanie zlecał Wam lekarz przed iui. Ja miałam robioną drożność, a mąż ma problemy z ruchliwością. Bierze leki. Staramy się o dziecko 1,5 roku. Ale muszę zmienić ginekologa bo nic nie wiem. Kogo polecacie z Kielc
 
reklama
Jaa pierdz ..... kupę siana.... szkoda ze zlikwidowali dopłaty jakąś porażka.. . Kochana a powiedz jak to wygląda? Na jakim etapie jesteś?
 
To juz podobno z lekami i mrożeniem zarodków i oocytów. Skończyłam brać antykoncepcje w tamtym tygodniu, robię zastrzyki z gonspeptylu, dostałam miesiączkę z odstawienia antyków i w sobotę mam wizytę. Pewnie zacznę prawidłową stymulację.Od 19.06 mam być w gotowości do punkcji. Dużo kasy.... Ale juz na to nie patrzę.... Chce okruszka<3
 
Hej Dziewczyny :) Jestem tu nowa. Chciałabym się dowiedzieć, które z Was miały iui w Kielcach na Prostej? Jakie badanie zlecał Wam lekarz przed iui. Ja miałam robioną drożność, a mąż ma problemy z ruchliwością. Bierze leki. Staramy się o dziecko 1,5 roku. Ale muszę zmienić ginekologa bo nic nie wiem. Kogo polecacie z Kielc
Ja jestem z okolic kielc ide na 4 iui na prosta podam ci namiary na mnie to pogadamy[emoji5]
 
Samopoczucie ok bardziej przeżywałam za pierwszym razem, sa chwile ze mam duużą nadzieje a czasem już myślę o ivf. Boję się myślec ze będzie dobrze ( wiem dziwnie brzmi)

Kochana rozumiem Cię doskonale ja jestem po 3 iui i 2 poronieniach. Uwierz mi tez mam czasami takie myśli ze się nie uda, ze może jednak ivf ale powiedziałam ze się nie poddam zrobię wszystko by być mama nawet jeśli miałabym adoptować sobie dzidziusia [emoji6] mi się jednak 3 próba udała ale okazała się biochemiczna ale mam nadzieje ze więcej niż 3 następne razy będą maksymalne [emoji6] Będzie dobrze tylko musisz wierzyć w swojego kropka [emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Natalix Masz rację też bym chciała już mieć w sobie malego kropka. Ja jeszcze podejdę do dwoch iui jak się nie uda to będziemy myśleć o ivf. Pozycze kasę jak trzeba będzie. Czyli idziesz długim protokołem? Czego to zależy? Trzymam kciuki.
 
reklama
Natalix Masz rację też bym chciała już mieć w sobie malego kropka. Ja jeszcze podejdę do dwoch iui jak się nie uda to będziemy myśleć o ivf. Pozycze kasę jak trzeba będzie. Czyli idziesz długim protokołem? Czego to zależy? Trzymam kciuki.
Mi doktor powiedział,że ten protokół jest bardziej skuteczny... Ale na forum są dziewczyny z krótkim i im też się udaje.To jest 50/50;)
 
Do góry