reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
" Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa,
żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować.
Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń,
złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń.,,






CZERWIEC

02 - Cikulinka (V) - Beta HCG
02 - Sikulinda (III) - Beta HCG
05 - Iwo56 - monitoring cyklu
09 – Evelevel (III) – badania szpitalne, Lublin
10 - Natalix0 - wizyta w trakcie stymulacji ivf
12 - MoKa (II)- Beta HCG, GynCentrum, Katowice
14 - Froncia (II) - Beta HCG


Nigdy się nie poddawaj. Nigdy, nigdy i jeszcze raz nigdy!!!!

@Sylwiia przegapiłam coś czy podawałaś wynik wczorajszej bety?
Wynik bety ze środy to 343,4 ;)
Kolejną robię we wtorek 06.06 :) i idę z wynikiem na pierwsze badanie USG :D strasznie się Stresuje!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cikulinka 3mam zaciskam mocno kciuki!!! Tobie musi się udać jestem z Tobą !!!

Powiem Wam dziewczyny, że jestem przerażona...nie podchodzę do kolejnej iui, cały czas ryczę, bo zdałam sobie sprawę, że została tylko jedna opcja...a jak invitro też nie poskutkuje? strasznie się boję, że to już koniec

Kochana nie myśl tak - IUI jednak ma dużo mniejszą skuteczność. Jeśli u Ciebie endometrum jest ładne, macica jest ok to naprawdę szanse duże. Przy in vitro gorzej mają kobiety które nie mogą donosić niż te które w ogóle zajść nie mogą.
Przede mną też ostatnie IUI i jak się nie uda to in vitro (nie mam już siły na dalsze próby z IUI czy innymi metodami). Staram się patrzeć pozytywnie, że nawet jak in vitro to w końcu wybiorą najlepszego z najlepszych plemniorów żaden przypadkowy felerny się nie będzie miał szans wbić przypadkiem - cóż to będzie za cudne dzieciątko dzięki temu ;) Trzeba wszelakich pozytywów szukać żeby sobie siły dodawać!
 
Wynik bety ze środy to 343,4 ;)
Kolejną robię we wtorek 06.06 :) i idę z wynikiem na pierwsze badanie USG :D strasznie się Stresuje!!
Mam pytanko.... Powiedz kochana jak u Ciebie wyglądał śluz w pierwszych dniach po owulacji... I czy jakoś się zmieniał? [emoji57]

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
czesc DziewcZyny.. ja byłam dzis u lekarza i dostałam jeszcze na tydzień zwolnienia i antybiotyk ... taki który w razie w nie szkodzi ciąży.. . SYLVIA mój M bierze też właśnie ten Fertilman plus i faktycznie poprawiły sie bardZo Ale teraz strasznie skaczą te wyniki.. . Ciesze się z ruchliwoścruchliwość o super.. no zobaczymy... właśnie mój m ma pracę siedzącą... Moka jak tam jakieś przeczucia ? Jak samopoczucie ?
 
czesc DziewcZyny.. ja byłam dzis u lekarza i dostałam jeszcze na tydzień zwolnienia i antybiotyk ... taki który w razie w nie szkodzi ciąży.. . SYLVIA mój M bierze też właśnie ten Fertilman plus i faktycznie poprawiły sie bardZo Ale teraz strasznie skaczą te wyniki.. . Ciesze się z ruchliwoścruchliwość o super.. no zobaczymy... właśnie mój m ma pracę siedzącą... Moka jak tam jakieś przeczucia ? Jak samopoczucie ?

Przestał mnie boleć jajnik a zaczęło tak dziwnie podbrzusze ale to może być wszystko. Śluz mam mieszany - rozciągliwy trochę i trochę kremowego.
Nie wiem co będzie... Boję się...
 
Moka mnie jajnika tez pobolewal teraz cisza... a dziś zauważyłam śluz biały Ale mało..... też się martwię o boję co to będzie.. . Boję się że znów będzie lipa.....no ale zobaczymy... co am buc to będzie nie zmienimy tego.. . Niestety trzeba wierzyć ze sie uda ....
 
reklama
Do góry