reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
reklama
ja z okazji dnia dziecka chciałam zrobić sobie prezent w postaci "dziecka" i zatestowałam...niestety nie udało się i tym razem
kochana jestem z toba:* też miała dziś taką samą chęć ale jakoś mnie coś powstzrymało chociaz wiem żę to już 16dzień do iui....cycoch mnie masakrycznie bolą w środku jak przed okresem....obawiam się najgorszego....ale nadzieja jeszcze sie tli.....
a wiecie co zauważyłam ostatnio codziennie boli mnie wątroba tak koło 18 .....ale nieche sobie nic wkręcać bo i tak to wszystko już starsznie żle znoszę.... chyba nie che jutro testować........ale nie chce żęby @ przyszła
 
" Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa,
żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować.
Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń,
złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń.,,






CZERWIEC


05 - Iwo56 - monitoring cyklu
09 – Evelevel (III) – badania szpitalne, Lublin
10 - Natalix0 - wizyta w trakcie stymulacji ivf
12 - MoKa (II)- Beta HCG, GynCentrum, Katowice
14 - Froncia (II) - Beta HCG


Nigdy się nie poddawaj. Nigdy, nigdy i jeszcze raz nigdy!!!!
 
ja z okazji dnia dziecka chciałam zrobić sobie prezent w postaci "dziecka" i zatestowałam...niestety nie udało się i tym razem

Bardzo mi przykro :( To nie jest sprawiedliwe :( wciąż nie rozumiem dlaczego ludzie, którzy tak pragną dzieci tyle by im mogli miłości dać mają takie problemy a inni nie znosząc dzieci wpadają

kochana jestem z toba:* też miała dziś taką samą chęć ale jakoś mnie coś powstzrymało chociaz wiem żę to już 16dzień do iui....cycoch mnie masakrycznie bolą w środku jak przed okresem....obawiam się najgorszego....ale nadzieja jeszcze sie tli.....
a wiecie co zauważyłam ostatnio codziennie boli mnie wątroba tak koło 18 .....ale nieche sobie nic wkręcać bo i tak to wszystko już starsznie żle znoszę.... chyba nie che jutro testować........ale nie chce żęby @ przyszła

Doskonale Cię rozumiem... z jednej strony człowiek po IUI czeka i każdy dzień odlicza żeby dowiedzieć się czy się udało a z drugiej nienawidzę testowania... serio NIENAWIDZĘ testów ciążowych, jak go wyciągam z opakowania to już mam łzy w oczach, tak mam już dość tego, że za każdym razem widzę jedną kreskę. To chyba bardziej boli mnie osobiście niż jak przychodzi okres. Gdyby nie to, że muszę odstawiać dupka to osobiście bym nie testowała chyba, że @ by się tydzień spóźniała...
 
kochana jestem z toba:* też miała dziś taką samą chęć ale jakoś mnie coś powstzrymało chociaz wiem żę to już 16dzień do iui....cycoch mnie masakrycznie bolą w środku jak przed okresem....obawiam się najgorszego....ale nadzieja jeszcze sie tli.....
a wiecie co zauważyłam ostatnio codziennie boli mnie wątroba tak koło 18 .....ale nieche sobie nic wkręcać bo i tak to wszystko już starsznie żle znoszę.... chyba nie che jutro testować........ale nie chce żęby @ przyszła
Cikulinka 3mam zaciskam mocno kciuki!!! Tobie musi się udać jestem z Tobą !!!

Powiem Wam dziewczyny, że jestem przerażona...nie podchodzę do kolejnej iui, cały czas ryczę, bo zdałam sobie sprawę, że została tylko jedna opcja...a jak invitro też nie poskutkuje? strasznie się boję, że to już koniec
 
Powiem Wam dziewczyny, że jestem przerażona...nie podchodzę do kolejnej iui, cały czas ryczę, bo zdałam sobie sprawę, że została tylko jedna opcja...a jak invitro też nie poskutkuje? strasznie się boję, że to już koniec
Przykro mi bardzo i wiem co czujesz! Sama jestem po 4 nieudanych iui i kolejny krok to in vitro, tylko póki co regeneruje siły i rozglądam się nad kliniką w Poznaniu by startować po wakacjach.
A Ty ile miałaś iui? Co u Was jest przyczyną niepowodzeń?
Teraz musimy wierzyć że kolejny etap przyniesie nam upragnione szczęście!!! I tak musisz myśleć! ;)
 
reklama
Ogólnie poprawiły się wyniki Ale poprzednio byl o ich więcej Ale ruchliwość słabszą zmieniłam mu niektóre suplementy i teraz ma ruchliwość o połowę większą Ale mniej o wiele... I się zastanawiam co spowodowało że jest ich tak mało.. . Bo ruchliwość naprawdę super... typ a 66 %
@froncia Polecam fertilman plus!!! Dzięki temu leku jestem teraz w ciąży ;) mój mąż miał 80% martwych i 20% ledwo ruchliwych "zolnierzykow" ;) przez 3 miesiące brał fertilman i mega poprawa ;) wyniki idealne ;) także naprawdę polecam, z tym że lek dosyć drogi ale na 3 miesięczna kurację ;)
 
Do góry