reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Ogólnie poprawiły się wyniki Ale poprzednio byl o ich więcej Ale ruchliwość słabszą zmieniłam mu niektóre suplementy i teraz ma ruchliwość o połowę większą Ale mniej o wiele... I się zastanawiam co spowodowało że jest ich tak mało.. . Bo ruchliwość naprawdę super... typ a 66 %
Może to tez zależy od dnia. Od samopoczucia. Androlog nam mówił, ze dużo zależy od typu pracy oraz życia. Np, jeżeli mąż ma styczność z chemikaliami to ponoć w pierwszej kolejności odbija się to na jakości nasienia oraz tryb siedzący...
 
reklama
" Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa,
żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować.
Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń,
złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń.,,






CZERWIEC

02 - Cikulinka (V) - Beta HCG
02 - Sikulinda (III) - Beta HCG
05 - Iwo56 - monitoring cyklu
09 – Evelevel (III) – badania szpitalne, Lublin
10 - Natalix0 - wizyta w trakcie stymulacji ivf
12 - MoKa (II)- Beta HCG, GynCentrum, Katowice
14 - Froncia (II) - Beta HCG


Nigdy się nie poddawaj. Nigdy, nigdy i jeszcze raz nigdy!!!!

@Sylwiia przegapiłam coś czy podawałaś wynik wczorajszej bety?
 
Hej dziewczyny mój mąż też jakiś czas temu brał Profertil po którym parametry się poprawiły (podobny skład ma też Androferti) a że cena wysoka pomyślałam, że składniki teku leku skompletować można osobno. Więc zamawiam przez internet Androvit Plus, L-karnityne 500mg, koenzym Q10 za które zapłace ok. 85 zł zamiast 160 zł za Profertil. :)
A jakie Wy bierzecie suplementy? Bo ja Ovarin.
 
Ostatnia edycja:
Mój bierze fertifertilman plus do tego witamina c 1000. L- karnityna 500 . Selen cynk i maca. I właśnie po takim zestawieniu polepszylo sie ruchliwość myślę ze po tej l karnitynie ....
 
Hey dziewczyny. Mamy jakieś do wieści? Ktoś testował? @froncia jak tam? Mnie dziś tak mega bolał jajnik z którego była owu o podbrzusze że aż mi słabo było i musiałaś wziąć nospę
 
Moka mnie trochę kluje jajnik z którego byl a owu pozatym żadnych objawów... więc zobaczymy.... jeszcze trochę czasu mamy....
 
reklama
Hej dziewczyny mój mąż też jakiś czas temu brał Profertil po którym parametry się poprawiły (podobny skład ma też Androferti) a że cena wysoka pomyślałam, że składniki teku leku skompletować można osobno. Więc zamawiam przez internet Androvit Plus, L-karnityne 500mg, koenzym Q10 za które zapłace ok. 85 zł zamiast 160 zł za Profertil. :)
A jakie Wy bierzecie suplementy? Bo ja Ovarin.
Ja tez biorę ovarin :)
 
Do góry