reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
To trzymam kciuki @froncia żebyś się wykurowała. Ja mam nadzieje że rzeczywiście u mnie przy pierwszej iui zawaliła ta gorączka i że teraz się uda. Czujesz coś? Mi tylko czasami jajnik z którego owu była daje znać o sobie i coś jeszcze po prawej stronie. Poza tym kompletnie nic
 
reklama
Ja naraZie nic nie czuje hehe.... dobrze ze nie mam gorączki więc obym się wyleczyla... tak Tak bardzo bym chciała żeby Nam sie udało..
 
DziewcZyny co podać M żeby zwiększyła sie ilość pelmnokow teraz ruchliwość wzrosła Ale liczba spadła hmm ....
 
Moj też bierze witaminki Ale się zastawnawim co bym mogła mu jeszcze podawać na zwiększenie ilości
...
 
Ogólnie poprawiły się wyniki Ale poprzednio byl o ich więcej Ale ruchliwość słabszą zmieniłam mu niektóre suplementy i teraz ma ruchliwość o połowę większą Ale mniej o wiele... I się zastanawiam co spowodowało że jest ich tak mało.. . Bo ruchliwość naprawdę super... typ a 66 %
 
reklama
Do góry