reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
reklama
Lake mowisz ze w ciagu roku Ci spadlo? Bo mi w 2 lata sie utrzymuje identycznie no ale na poziomie 0.79 wiec bez szalu...
 
Rzadko kiedy tutaj coś piszę, ale takie osoby jak @emm_jak po prostu sprawiają, że brak mi słów. To jest forum gdzie dziewczyny wspierają się nawzajem. Bardzo ważne jest doświadczenie innych, czasami pozwala spojrzeć innym okiem na sprawę. Daje nadzieję, że jednak komuś się udaje. W wielu przypadkach dziewczyny same sugerują coś lekarzowi, bo właśnie to tu przeczytały. I nagle okazuje się że to właśnie TO. Gdyby nie to forum, doświadczenie innych być moze nigdy by na to nie wpadły.

Zamiast cieszyć się że są tu dziewczyny które mogą pomóc, bo przecież każda z nas ma jakiś problem skoro pojawiła się na forum to obrzucacie je błotem.

Bardzo nie ładnie.
 
Dla tych ktore mnie kojarzą @vadera, @zuzik85, @jolancik mialam wczoraj usg i slyszalam dwa bijące serduszka [emoji173][emoji173] widzialam moje dwie fasolki [emoji4] dzis mam 7t 0d.

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
adunnnia90, gratulacje z całego serducha!!! Wiedziałam, że się uda! Musiało się udać! Spokojnych 9 miesięcy. Pokazuj się u nas i dawaj znać jak Bąbelki rosną <3
 
Dla tych ktore mnie kojarzą @vadera, @zuzik85, @jolancik mialam wczoraj usg i slyszalam dwa bijące serduszka [emoji173][emoji173] widzialam moje dwie fasolki [emoji4] dzis mam 7t 0d.

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom

Aduniaaa pięknie!! Gratulacje teraz nudnych 9 miesiecych a potem tłuściutkich i rozowiutkich bobasków [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry