reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
ja tez czesto sie zastanawiam dlaczego ta jest ze Nam sie nie udaje ,,, tak bardzo pragniemy damy im cała miłosc i ciepło a takie zachodza bez problemu i jeszcze albo katuja dzieci albo je porzucaja serce sie kraja.... masakra.....
Dziewczyny a jakie witaminki przyjmuja Wasi M ??
Moka głowa do góry .... MUSI SIE NA UDAC.... MUSI .... ja MAM TERAZ POZYTYWNE MYSLENIE i mam nadzieje ze dojdzie do iui i ze sie UDA .... MUSI !!!!!
mój Małżon dostał zalecenie od lekarza na Androvit..
 
Dziewczyny nie wiem co się dzieję..
Jeszcze nigdy tak bardzo nie bolały mnie piersi :( a jak tylko przejade po nich ubraniem sutki stają na baczność. Mialyscie tak po iui? Macie jakiś pomysł na złagodzenie bólu??
 
Dziewczyny nie wiem co się dzieję..
Jeszcze nigdy tak bardzo nie bolały mnie piersi :( a jak tylko przejade po nich ubraniem sutki stają na baczność. Mialyscie tak po iui? Macie jakiś pomysł na złagodzenie bólu??
Ja skromnie stwierdzam że coś jest na rzeczy [emoji6]

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
 
Dziewczyny nie wiem co się dzieję..
Jeszcze nigdy tak bardzo nie bolały mnie piersi :( a jak tylko przejade po nich ubraniem sutki stają na baczność. Mialyscie tak po iui? Macie jakiś pomysł na złagodzenie bólu??
Ja tak miałam po pierwszej IUI jak brałam progesteron (duphaston). I nawet woda z prysznica sprawiała mi ból... :/
 
reklama
Do góry